Zeynep Golf Resort Antalya Havalimanı transfer

Belek tatil bölgesi taksi transfer. Antalya Havalimanı özel ve VIP transfer hizmetleri. Zeynep Golf Resort Antalya Havalimanı arası ulaşım.

16Eyl '18

Zeynep Golf Resort Antalya Havalimanı transfer

Zeynep Golf Resort bir çok eğlence hizmetinin merkezinde bulunmaktadır. Zeynep Golf Resort ve Belek bölgesindeki görülecek yerler ve ziyaret edilebilecek yerler için otel resepsiyonundan yardım alabilirsiniz. Lütfen not ediniz. Zeynep Golf Resort hizmetlerinden bazıları ücrete dahil bazıları için ücretlendirme yapılmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen ilgili personel ile görüşünüz.

Zeynep Golf Resort ile Antalya Havalimanı ulaşım süresi trafik yoğunluğuna bağlı olarak ortalama 45 dakika sürmektedir. Yoğun sezon nedeniyle bazı tarihlerde (örneğin bayram veya resmi tatil) araç trafiği oldukça yoğun olmaktadır.

Belek bölgesinde, bir çok eğlence ve aktivite imkanı vardır. Aqua parklar, tarihi yerler, milli parklar, su sporları aktiviteleri, gezilecek bir çok tarihi ve modern yapılar ve alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Belek otelleri konukseverliğin tüm özelliklerini yansıtan ve konuklarımızın otellerinden yüzde yüz mutlu olarak ayrılmalarını sağlayacak, özenle hazırlanan konseptlerle konuklarımıza hizmet vermektedir. Belek otellerinde tatil otelleri, balayı otelleri, toplantı ve seminer otelleri ve doğa ile içiçe olan oteller bulunmaktadır. Tüm konseptler farklı fiyat ve şartlara bağlı olarak sunulmaktadır. Gerekli şartlar ve bilgi için lütfen Zeynep Golf Resort internet sayfasını ziyaret ediniz. Otel ulaşımı ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı şirketimiz karşılayabilir ve size en kaliteli hizmeti verebilir.

Zeynep Golf Resort transferinizi riske atmayın. İddalıyız. Hemen arayın 0 553 972 08 16.