Voyage Belek Golf Spa Taksi Ulaşım

Antalya Havalimanı Belek arası kaç KM. Voyage Belek Golf Spa taksi transfer hizmetleri. Antalya Havalimanı Voyage Belek Golf Spa ne kadar sürer.

16Eyl '18

Voyage Belek Golf Spa Taksi Ulaşım

Belek tatiliniz için sabırsızlandığınızı biliyoruz. Fakat dikkatli olmakta fayda var. Yaz döneminde aşırı sıcaklar nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Bu nedenle güneşe çıkarken kendinizi ve sevdiklerinizi korumakta fayda var. Voyage Belek Golf Spa transferi fiyatları ve detayları için lütfen iletişim formunu kullanınız veya iletişim sayfasında bulunan telefon numaraları ile iletişime geçiniz.

Antalya Havalimanı ile Voyage Belek Golf Spa arası taksi transfer süresi ortalama 45 dakika sürmektedir. Havalimanı transferi süresince lütfen emniyet kemerinizi takınız.

Belek otelleri konukseverliğin tüm özelliklerini yansıtan ve konuklarımızın otellerinden yüzde yüz mutlu olarak ayrılmalarını sağlayacak, özenle hazırlanan konseptlerle konuklarımıza hizmet vermektedir. Belek bölgesi otelleri, misafirlerine her şey dâhil, yarım pansiyon, oda+kahvaltı gibi servis seçenekleri sunmaktadır. Belek tatili yaparken şu yerleri ziyaret etmeden gitmeniz büyük bir kayıp olacaktır. Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Antalya Akvaryum, Köprülü Kanyon Rafting merkezi, Yivli Minare, Atatürk Evi Müzesi, Karaalioğlu Parkı bunlardan bazılarıdır.

Voyage Belek Golf Spa transferini şimdi ayarlayın. Ve tatilinizin harika geçmesini bekleyin. #telefon.