Venezia Palace Deluxe Resort Taksi Ulaşım

Antalya Havalimanı taksi ücreti ne kadar. Antalya Havalimanı hemen rezervasyon. Havalimanında ödeme. Antalya Venezia Palace Deluxe Resort ulaşım.

17Eyl '18

Venezia Palace Deluxe Resort Taksi Ulaşım

Venezia Palace Deluxe Resort çarşaf ve havlu değişim günleri için lütfen resepsiyon görevlisinden bilgi alınız. Venezia Palace Deluxe Resort bünyesinde veya çevresinde eğlence aktiviteleri, gezilecek yerler, alışveriş yerleri, park ve oyun alanları, havuz ve daha bir çok aktiviteler ile keyifli bir tatil deneyimi vaat etmektedir. Venezia Palace Deluxe Resort bir çok eğlence hizmetinin merkezinde bulunmaktadır. Venezia Palace Deluxe Resort ve Kundu bölgesindeki görülecek yerler ve ziyaret edilebilecek yerler için otel resepsiyonundan yardım alabilirsiniz. Venezia Palace Deluxe Resort ulaşımı için uygun transfer fiyatları ile misafirlerimiz için hem ekonomik hem de konforlu hizmet sağlıyoruz. Havalimanından veya otellerden ulaşım için hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Venezia Palace Deluxe Resort, Antalya Havalimanı transfer süresi 30 dakikadır. Lütfen not ediniz. Sezon ve mesai yoğunluğu nedeniyle Antalya Havalimanı ulaşım süresi biraz daha uzayabilir.

Kundu bölgesi otellerinde sunulan hizmet ve konseptler tarihler ve mevsimler arasında farklılık gösterebilir. Antalya, Roma, Yunan, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı İmparatorluğu dönemlerinde de şimdi olduğu gibi popüler olmuştur. Antalya kıyı şeridinde bir çok plaj bulunmaktadır ve bunların çoğu halka açık ve ücretsizdir. Alanya Kleopatra Plajı, İncekum Plajı, Lara Plajı ve Konyaaltı Plajı, eğer güneşlenmeyi seviyorsanız kesinlikle ziyaret etmeniz gereken plajlardır. Kundu otelleri resmi ve dini bayramlar süresince hizmet vermektedir. Oda fiyatları farklılık gösterebilir. Kundu bölgesinde, bir çok eğlence ve aktivite imkanı vardır. Aqua parklar, tarihi yerler, milli parklar, su sporları aktiviteleri, gezilecek bir çok tarihi ve modern yapılar ve alışveriş merkezleri bulunmaktadır.

Havalimanından veya otelden. Tüm ulaşım hizmetlerinizi karşılıyoruz. 0 553 972 08 16