Hakkımızda

Havalimanı Transfer hizmeti veren firmamız hakkında bilgiler

Antalya Havalimanı Transfer sektöründe 2000 yılından günümüzze faaliyet göstermektedir. Antalya Havalimanı Transfer hizmetinin yanında  günlük gezi için araç kiralama ve şöförlü araç kiralama hizmeti de vermekteyiz.

Minibus Transfer
Minibus Transfer

Misyonumuz, Antalya Havalimanı’ndan ekonomik transfer hizmetini kaliteli ve güvenli olarak müşterilerimize sağlamak ve bunu müşteri memnuniyeti ile taçlandırmaktır. Havalimanından otele tranfer süresince sorunsuz, güvenli ve konforlu bir yolculuk için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorız. Ve bunun karşılığında müşterilerimizin memnun olarak otellerine varmalarını sağlıyoruz. Elbette bu kalite için belirli olan standartlarımızı her geçen gün arttırmaya çalışıyoruz. Antalya Havalimanı’ndan otellere taksi transfer servisi sağladığımız gibi aynı zamanda otelden Antalya Havalimanı’na transfer hizmeti veriyoruz.

Bizlere Antalya transfer taleplerinize en kısa sürede yanıt alabilmek için 7/24 hizmet veren numaramızı +90 553 972 08 16) arayabilir, bilgi ve transfer fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Transfer fiyatlarımızı internet sitemizde gösterilen “Havalimanı Tranfer Fiyatları” sayfamızdan da öğrenebilirsiniz. Bunun için “Havalimanı Transfer Fiyatları” sayfasına girip, hangi bölgeye gitmek istediğinizi seçerseniz transfer fiyatlarımız size gösterilecektir. Eğer havalimanı transfer konusunda aklınıza takılan bir soru veya bilgi almak istediğiniz bir detay var ise lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sizlere yardımcı olmak ve transfer hizmetlerimiz konusunda bilgi vermek bizim görevimizdir.

Antalya Havalimanı’ndan Antalya şehir merkezi, Konyaltı otelleri, Kemer otelleri, Belek otelleri, Side otelleri, Manavgat otelleri, Alanya otellerine tranfer hizmeti vermekteyiz. Otel transferlerinin yanı sıra resort ve özel adreslere de transfer hizmeti vermekteyiz. Otellerin transfer süreleri ortalama olarak yine “Havalimanı Transfer Fiyatları” sayfamızda belirtilmiştir. Antalya Havalimanı’na gitmek için lütfen ulaşım süreleri ve check-in süresini hesaba katarak alınış saati beliriniz.

Mercedes Vito VIP
Mercedes Vito VIP

Hizmetlerimizin tamamı kapıdan-kapıya transfer hizmetidir. Bunun anlamı; transfer rezervasyonu yapıldığında, Antalya Havalimanı‘nıda sizi karşılayacak ve gitmek istediğiniz otelin kapısına kadar sizleri götüreceğiz. Havalimanında bekleme, yol üzerinde bekleme veya otel yakında bir yerde indirilme gibi bir durumla karşılaşma ihtimaliniz YOKTUR. Belirttiğimiz gibi havalimanı transferi hizmeti alan müşterilerimizin  memnuniyeti bizim için önemlidir ve hedefimizdir.