Titanic Deluxe Golf Resort Antalya Havalimanı transfer

Antalya Havalimanı Belek arası kaç KM. Antalya Havalimanı Titanic Deluxe Golf Resort taksi transfer. Titanic Deluxe Golf Resort taksi transfer hizmetleri.

16Eyl '18

Titanic Deluxe Golf Resort Antalya Havalimanı transfer

Titanic Deluxe Golf Resort misafir puanlamaları için internet üzerinde bir çok internet sitesi bulunmaktadır. Titanic Deluxe Golf Resort için verilmiş olan ziyaretçi puanlamaları için lütfen internet üzerinden arama yapınız. Titanic Deluxe Golf Resort, sağlamış olduğu ücretli hizmetlerden daha fazlasını ücretsiz olarak sağlamaktadır.

Belek, kent merkezine 45+15 dakika, Antalya Havalimanı ise 45 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Titanic Deluxe Golf Resort, Antalya sahillerine komşu, mavi ile yeşilin buluşma noktasındadır.

Belek tatili için yaz sezonu için farklı, kış sezonu için farklı konsept ve fiyatlandırması vardır. Belek tatili yaparken şu yerleri ziyaret etmeden gitmeniz büyük bir kayıp olacaktır. Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Antalya Akvaryum, Köprülü Kanyon Rafting merkezi, Yivli Minare, Atatürk Evi Müzesi, Karaalioğlu Parkı bunlardan bazılarıdır. Belek bölgesinde ziyaret edebileceğiniz ve keyif alacağınız diğer yerler ise; Antalya Müzesi, Oyuncak Müzesi, Ters Ev, Deniz Biyolojisi Müzesi, Düdensuyu Mağarası, Antalya Kum Heykel Müzesi, Alanya Dim Mağarası, Alanya Kalesi, Side Antik Kent, Aspendos Antik Tiyatrosu, Perge Antik Tiyatrosu, Manavgat Şelalesi, Termesos Antik Şehri, Yanartaş, Su Kayağı Parkı, Yunus Balığı Parkı ve Havuzu ve Aqualand Su Parkı yerlerini ziyaret edebilirsiniz.

Belek bölgesindeki otel transferleriniz için şimdi bizi arayın! 0 553 972 08 16.