The Land of Legends Theme Park Hotel Antalya Havalimanı transfer

Antalya Havalimanı ekonomik ve ucuz taksi transfer. The Land of Legends Theme Park Hotel, Belek minibüs ve taksi transfer. Antalya Havalimanı The Land of Legends Theme Park Hotel taksi transfer.

16Eyl '18

The Land of Legends Theme Park Hotel Antalya Havalimanı transfer

The Land of Legends Theme Park Hotel içinde bir çok hizmete ulabilirsiniz. Araç kiralama, hamam, resepsiyon hizmeti, güzellik salonu, emanet kasası gibi hizmetlerin bilgi ve detaylarını resepsiyon departmanında hizmet veren arkadaşlarımızdan edinebilirsiniz. The Land of Legends Theme Park Hotel çarşaf ve havlu değişim günleri için lütfen resepsiyon görevlisinden bilgi alınız.

The Land of Legends Theme Park Hotel, Belek bölgesinde bulunmaktadır. Antalya Havalimanı, 45 dakika uzaklıktadır ve şehir merkezine ulaşım 45+15 dakika sürmektedir.

Belek otelleri resmi ve dini bayramlar süresince hizmet vermektedir. Oda fiyatları farklılık gösterebilir. Belek sahillerindeki otel ve halka açık plajlardaki şezlong ve şemsiye kullanımı ücretli olabilir. Detaylı bilgiyi otel resepsiyonundan alabilirsiniz. Belek çarşı merkezinde vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bir çok otelin yakınından halk otobüsü geçmektedir. Otobüs saatleri için lütfen resepsiyondan bilgi alınız.

The Land of Legends Theme Park Hotel transferini şimdi ayarlayın. Ve tatilinizin harika geçmesini bekleyin. #telefon.