Susesi Deluxe Resort Antalya Havalimanı taksi

Susesi Deluxe Resort Antalya Havalimanı arası ulaşım. Antalya Havalimanı özel ve VIP transfer hizmetleri. Antalya Havalimanı Susesi Deluxe Resort ne kadar sürer.

16Eyl '18

Susesi Deluxe Resort Antalya Havalimanı taksi

Yaz sezonunun belirli tarihlerinde de farklı fiyatlandırma yapılabilir. Susesi Deluxe Resort konsept ve hizmet detaylarını otelin internet sayfasında bulabilir ve ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.Oda detay ve fiyat bilgisi için lütfen Susesi Deluxe Resort web sitesini veya Susesi Deluxe Resort telefonunu arayak bilgi alınız. Susesi Deluxe Resort internet sayfasının dışında diğer tatil siteleri de size bilgiler verebilir. Tatilinizden memnun olmanız için Susesi Deluxe Resort tüm imkanlar sağlanmaya çalışılmıştır. Belek bolgesinde misafirlerin tatillerinden memnun kalmaları tüm otel çalışanları için önceliklidir. Güleryüzlü hizmet ve konforlu bir tatil için tüm çalışanlar ellerinden geleni yapacaklardır. Yaz ve kış sezonu boyunca yerli ve yabancı misafileri ağırlayan Susesi Deluxe Resort, her tatil sezonunda yeni bir hizmet anlayışıyla, daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır.

Susesi Deluxe Resort, Belek bölgesinde bulunmaktadır. Antalya Havalimanı, 45 dakika uzaklıktadır ve şehir merkezine ulaşım 45+15 dakika sürmektedir.

Belek tatil yöresinde ihtiyaç duyabilieceğiniz Binek araç, Minivan, Minibüs ve otobüs taleplerini karşılayabilir ve operasyonunu yapabiliriz. Belek sahillerinin bir çok ödülleri bulunmaktadır. Yeşil yıldız, Green key, beyaz yıldız ve mavi bayraklı sahile sahip oteller bulunmaktadır. Belek size bir çok alternatif ile ev sahipliği yapacaktır. Kaputaş Plajı, Likya Yürüyüş Yolu, Saklıkent, Olimpos Antik Kenti, Alanya Teleferik, Davraz Kayak Merkezi, Alanya Damlataş Mağarası, Karain Mağarası, Antalya Hayvanat Bahçesi, Patara Antik Kenti, Antalya Minicity, Antalya Teleferik, Olimpos Teleferik, Yalan Dünya Mağarası, Land of Legends Tema Park ve Oymapınar Baraj Gölü Antalya tatilinizi daha da güzelleştirecek olan yerlerdir.

Belek için tüm transfer ve ulaşım talepleri için bizi arayabilirsiniz. 0 553 972 08 16