Sunrise Resort Hotel, Kızılağaç transfer

Antalya Havalimanı Sunrise Resort Hotel ne kadar sürer. Antalya Sunrise Resort Hotel ulaşım. Antalya Havalimanı Minibüs, Otobüs ve VIP transfer.

18Eyl '18

Sunrise Resort Hotel, Kızılağaç transfer

Kızılağaç otellerinin transfer fiyatlarını karşılaştırın ve Sunrise Resort Hotel için en ucuz transfer ücreti olan 150 TL için bizimle hemen iletişime geçiniz. Lütfen not ediniz; transfer rezervasyonunuzu seyahatinizden en geç 1 gün önce yaptırmanız tatilinizin konforu ve rahatı için iyi olacaktır. Kızılağaç tatiliniz için sabırsızlandığınızı biliyoruz. Fakat dikkatli olmakta fayda var. Yaz döneminde aşırı sıcaklar nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Bu nedenle güneşe çıkarken kendinizi ve sevdiklerinizi korumakta fayda var. Sunrise Resort Hotel bünyesinde veya çevresinde eğlence aktiviteleri, gezilecek yerler, alışveriş yerleri, park ve oyun alanları, havuz ve daha bir çok aktiviteler ile keyifli bir tatil deneyimi vaat etmektedir. Sunrise Resort Hotel içinde bir çok hizmete ulabilirsiniz. Araç kiralama, hamam, resepsiyon hizmeti, güzellik salonu, emanet kasası gibi hizmetlerin bilgi ve detaylarını resepsiyon departmanında hizmet veren arkadaşlarımızdan edinebilirsiniz.

Antalya Havalimanı Check-in işlemleri için ortalama olarak İç hat uçuşları için 1 saat, Dış hat uçuşları için 2 saat önce havalimanında olmanız gerekmektedir. Uçak bileti üzerinde yazan Check-in süreleri geçerlidir.

Kızılağaç çarşı merkezinde vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bir çok otelin yakınından halk otobüsü geçmektedir. Otobüs saatleri için lütfen resepsiyondan bilgi alınız. Antalya şehrinde dağ ve nehir gezintileri yapabileceğiniz gibi, eğer isterseniz tekne turları ile Antalya güzelliklerini deniz üzerinde de seyredebilirsiniz.

Kızılağaç bölgesi otellerinde sunulan hizmet ve konseptler tarihler ve mevsimler arasında farklılık gösterebilir. Kızılağaç otelleri, Akdeniz sahilinin kristal görünümlü denizine sıfır konumda olduğu gibi şehir merkezinde inşa edilmiş oteller ile de tatil hizmeti vermektedir. Pansiyon seçenekleri fiyatlara ve sezona bağlı olarak değişebildiği gibi servis kalitesi de farklılık göstermektedir.

Bizimle iletişime geçmek için lütfen 0 553 972 08 16 nolu telefonu arayınız.