Sıkça Sorulan Sorular

Havalimanı Transfer ile alakalı sorular ve cevapları

Antalya Transfer konusunda aşağıda bazı bilgileri vermeye çalışacağız. Eğer havalimanı transfer hakkında sormak istediğiniz, cevabını bulamadığınız veya daha fazla bilgi almak istediğiniz bir konu var ise lütfen “İletişim” sayfasında bulunan telefon numaralarını kullanarak iletişime geçiniz. Sizler için en iyi ve kaliteli transfer hizmetini almanızın bizim için çok önemli olduğunu bilmenizi isteriz. Antalya transfer olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Antalya Transfer aksini belirtilmediği sürece sitemiz üzerinde gösterilen fiyatlar araç fiyatlarıdır. Örneğin; eğer siz 2kişi için Antalya tranferi istiyorsanız ve fiyatımız 2TL ise, sizin ödeyeceğiniz tutar 2TLdir

“Rezervasyon” sayfasında bulunan telefon numaralarını kullanarak arayabilir veya mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Transfer “Rezervasyon” sayfasını açmak için lütfen tıklayınız

Antalya Transfer ücretini, şöför arkadaşımıza nakit olarak veya EFT yolu ile yapabilirsiniz.

Uçaktan indikten sonra lütfen telefonunuzu açık duruma getirin ve sizi aramamızı bekleyiniz. Eğer isterseniz indikten sonra operasyon telefonunu arayarak buluşma bilgisini verebilirsiniz. Sizinle görüştükten sonra transfer için hazır olduğunuzda arkadaşımız sizi nereden alacağını bildirecek ve buluşmanızı gerçekleştirecek. İrtibat telefonumuz 24saat hizmet vermektedir.

Yapmış olduğunuz Antalya transfer rezervasyonunuzun iptali ücretsizdir fakat bize bilgi vermeniz gereklidir. Lütfen bunun için iletişim telefonumuzu arayınız veya SMS atınız veya WhatsAPP üzerinden mesaj gönderiniz veya email yolu ile bildirim yapınız. İptal için lütfen en geç 12 saat öncesinden bilgi vermeniz gerekmetedir. Eğer transfer gününde olası bir iptal durumu olursa lütfen belirtilen yollar ile bize bilgi veriniz.

Operasyon ekibimiz uçuşları Antalya Havalimanı internet sitesi üzerinden takip etmektedir. Fakat iç hatlar uçuşlarında 1saat öncesine kadar bilgi almakta gecikme yaşayabiliyoruz. Eğer mümkün olursa bizi arayarak veya mesaj göndererek bilgilendirmeniz bizim için çok daha iyi olacaktır.

Eğer alınış saatlerinizde değişiklik olursa bize lütfen en kısa sürede telefon veya mesaj yolu ile bilgi veriniz. Antalya transferinizi yeniden düzenleyerek onayını vereceğiz.

Talebiniz doğrultusunda çocuk veya bebek koltuğunu 1 adet olmak şartı ile ücretsiz olarak temin ediyoruz. Çocuklar için yükseltici apartı sayı kısıtlaması olmadan ücretsiz olarak temin ediyoruz. Lütfen not ediniz; talep olmadığı takdirde transfer araçlarımızda çocuk/bebek koltuğu bulundurma ihtimalimiz sadece tesadufidir.

Sitemiz üzerinde ismi belirtilmeyen bir yere gitmek istiyorsanız lütfen bizimle telefon veya mesaj yolu ile iletişime geçiniz. En kısa sürede transferin mümkün olup olmadığını bildireceğiz.

Evet. İster Antalya Havalimanın’dan otele, isterseniz de otelden Antalya Havalimanı’na transfer hizmeti verebiliyoruz.

Bu tamamen talep ettiğiniz aracın bagaj boyutları ile ilgilidir. Eğer evcil hayvan kafesi araca sığabiliyorsa, bizim için herhangi bir sorun yoktur.

Hayır. Tranfer süresince araçlarımızda sigara ve ya tütün ürünleri tüketilmesi yasaktır. Fakat uzun sürecek havalimanı transferlerinde şöförünüzden kısa duraklama isteyebilirsiniz.

Evet. Lütfen rezervasyon sırasında fatura bilgilerinizi veriniz.

Aracımızda eşya unutursanız en kısa süre içinde tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Aracımıza sizden sonraki müşterilerimiz kullanmadan bilgi verilirse yanlış anlaşılma ve gecikme konularında sıkıntı çıkmadan tarafınıza alıcı ödemeli olarak gönderebiliriz.

Yolcu taşıma sektöründe çalışan tüm araçların D2 belgeli olması gerekmektedir. Bu nedenle Ulaştırma Bakanlığı’nın sistemine kayıtlı olan araçların Trafik, Koltuk ve Mali Sorumluluk sigortaları istense dahi iptal edilememektedir. Bu nedenle taşıma yapan araçların eğer taşıma belgeleri var ise sigortaları da vardır. Araçlarımızın tümü D2 belgeli olup sigortalıdır.