Spice Hotel Spa Taksi Ulaşım

Antalya Havalimanı hemen rezervasyon. Havalimanında ödeme. Belek özel taksi ve paylaşımlı servis. Spice Hotel Spa ulaşım ve taşıma hizmetleri.

16Eyl '18

Spice Hotel Spa Taksi Ulaşım

Spice Hotel Spa misafir puanlamaları için internet üzerinde bir çok internet sitesi bulunmaktadır. Spice Hotel Spa için verilmiş olan ziyaretçi puanlamaları için lütfen internet üzerinden arama yapınız. Spice Hotel Spa yakın sahilinde tüm plaj ve eğlence aktiviteleri sizlere unutulmaz bir tatil anısı yaşatacaktır. Deniz keyfiniz eziyete dönüşmesin. Antalya şehrinde yazları oldukça sıcak geçmektedir. Bu nedenle eğer alışık değilseniz güneş kremi edinin. Bu sizin daha keyifli bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır.

Belek, kent merkezine 45+15 dakika, Antalya Havalimanı ise 45 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Spice Hotel Spa, Antalya sahillerine komşu, mavi ile yeşilin buluşma noktasındadır.

Belek otellerinde tatil otelleri, balayı otelleri, toplantı ve seminer otelleri ve doğa ile içiçe olan oteller bulunmaktadır. Tüm konseptler farklı fiyat ve şartlara bağlı olarak sunulmaktadır. Gerekli şartlar ve bilgi için lütfen Spice Hotel Spa internet sayfasını ziyaret ediniz. Otel ulaşımı ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı şirketimiz karşılayabilir ve size en kaliteli hizmeti verebilir. Belek otellerinde bazı tarihler arasında zorunlu gece konaklama mecburiyeti vardır. Örneğin; belirli tarihler arasında 3 gece minimum konaklama gibi şartlar aranmaktadır. Belek otelleri, Akdeniz sahilinin kristal görünümlü denizine sıfır konumda olduğu gibi şehir merkezinde inşa edilmiş oteller ile de tatil hizmeti vermektedir.

Spice Hotel Spa ulaşım ve özel transfer ihyaçlarınız için lütfen bizi arayınız. (0 553 972 08 16)