Sirene Hotel Taksi Ulaşım

Belek özel taksi ve paylaşımlı servis. Antalya Havalimanı Magic Life Sirene Imperial ne kadar sürer. Magic Life Sirene Imperial, Belek minibüs ve taksi transfer.

16Eyl '18

Sirene Hotel Taksi Ulaşım

Magic Life Sirene Imperial bünyesinde veya çevresinde eğlence aktiviteleri, gezilecek yerler, alışveriş yerleri, park ve oyun alanları, havuz ve daha bir çok aktiviteler ile keyifli bir tatil deneyimi vaat etmektedir. Yaz sezonunun belirli tarihlerinde de farklı fiyatlandırma yapılabilir. Magic Life Sirene Imperial konsept ve hizmet detaylarını otelin internet sayfasında bulabilir ve ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.Oda detay ve fiyat bilgisi için lütfen Magic Life Sirene Imperial web sitesini veya Magic Life Sirene Imperial telefonunu arayak bilgi alınız. Magic Life Sirene Imperial internet sayfasının dışında diğer tatil siteleri de size bilgiler verebilir. Tatilinizden memnun olmanız için Magic Life Sirene Imperial tüm imkanlar sağlanmaya çalışılmıştır. Belek bolgesinde misafirlerin tatillerinden memnun kalmaları tüm otel çalışanları için önceliklidir. Güleryüzlü hizmet ve konforlu bir tatil için tüm çalışanlar ellerinden geleni yapacaklardır.

Magic Life Sirene Imperial ile Antalya Havalimanı ulaşım süresi trafik yoğunluğuna bağlı olarak ortalama 45 dakika sürmektedir. Yoğun sezon nedeniyle bazı tarihlerde (örneğin bayram veya resmi tatil) araç trafiği oldukça yoğun olmaktadır.

Belek tatili için yaz sezonu için farklı, kış sezonu için farklı konsept ve fiyatlandırması vardır. Belek bölgesi otelleri, misafirlerine her şey dâhil, yarım pansiyon, oda+kahvaltı gibi servis seçenekleri sunmaktadır. Belek sahillerinin bir çok ödülleri bulunmaktadır. Yeşil yıldız, Green key, beyaz yıldız ve mavi bayraklı sahile sahip oteller bulunmaktadır.

Magic Life Sirene Imperial transfer için araç mı arıyorsunuz ? Bizi şimdi arayın! 0 553 972 08 16.