Sillyum Golf Resort Taksi

Antalya Havalimanı Sillyum Golf Resort ne kadar sürer. Antalya Havalimanı taksi ücreti ne kadar. Antalya Havalimanı ekonomik ve ucuz taksi transfer.

16Eyl '18

Sillyum Golf Resort Taksi

Sillyum Golf Resort bünyesinde veya çevresinde eğlence aktiviteleri, gezilecek yerler, alışveriş yerleri, park ve oyun alanları, havuz ve daha bir çok aktiviteler ile keyifli bir tatil deneyimi vaat etmektedir. Akdeniz’in muhteşem güzelliği herkesin ilgisini çekmekte ve tadına doyulmaz bir tatil geçirmeniz için tüm olanaklara sahiptir. Sillyum Golf Resort sizi Akdeniz misafirperverleği ile konuk etmekten mutluluk duyacaktır.

Antalya Havalimanı ile Sillyum Golf Resort arası taksi transfer süresi ortalama 45 dakika sürmektedir. Havalimanı transferi süresince lütfen emniyet kemerinizi takınız.

Pansiyon seçenekleri fiyatlara ve sezona bağlı olarak değişebildiği gibi servis kalitesi de farklılık göstermektedir. Belek otelleri, Akdeniz sahilinin kristal görünümlü denizine sıfır konumda olduğu gibi şehir merkezinde inşa edilmiş oteller ile de tatil hizmeti vermektedir. Belek otelleri konukseverliğin tüm özelliklerini yansıtan ve konuklarımızın otellerinden yüzde yüz mutlu olarak ayrılmalarını sağlayacak, özenle hazırlanan konseptlerle konuklarımıza hizmet vermektedir.

Belek için tüm transfer ve ulaşım talepleri için bizi arayabilirsiniz. 0 553 972 08 16