Silence Beach Resort Ulaşım

Silence Beach Resort, Kızılağaç minibüs ve taksi transfer. Antalya Havalimanı Kızılağaç arası kaç KM. Antalya Havalimanı ekonomik ve ucuz taksi transfer.

18Eyl '18

Silence Beach Resort Ulaşım

Kızılağaç tatil bölgesinde eğlence ve vakit geçirebileceğiniz mekanlar bulunmaktadır. Ayrıca çarşı merkezinde dolaşarak vakit geçirebilir ve harika yerler keşfedebilirsiniz. Yaz sezonunun belirli tarihlerinde de farklı fiyatlandırma yapılabilir. Silence Beach Resort konsept ve hizmet detaylarını otelin internet sayfasında bulabilir ve ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.Oda detay ve fiyat bilgisi için lütfen Silence Beach Resort web sitesini veya Silence Beach Resort telefonunu arayak bilgi alınız. Silence Beach Resort internet sayfasının dışında diğer tatil siteleri de size bilgiler verebilir. Tatilinizden memnun olmanız için Silence Beach Resort tüm imkanlar sağlanmaya çalışılmıştır. Kızılağaç bolgesinde misafirlerin tatillerinden memnun kalmaları tüm otel çalışanları için önceliklidir. Güleryüzlü hizmet ve konforlu bir tatil için tüm çalışanlar ellerinden geleni yapacaklardır. Yaz ve kış sezonu boyunca yerli ve yabancı misafileri ağırlayan Silence Beach Resort, her tatil sezonunda yeni bir hizmet anlayışıyla, daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır. Silence Beach Resort bünyesinde veya çevresinde eğlence aktiviteleri, gezilecek yerler, alışveriş yerleri, park ve oyun alanları, havuz ve daha bir çok aktiviteler ile keyifli bir tatil deneyimi vaat etmektedir.

Kızılağaç, kent merkezine 75+15 dakika, Antalya Havalimanı ise 75 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Silence Beach Resort, Antalya sahillerine komşu, mavi ile yeşilin buluşma noktasındadır.

Kızılağaç bölgesinde ziyaret edebileceğiniz ve keyif alacağınız diğer yerler ise; Antalya Müzesi, Oyuncak Müzesi, Ters Ev, Deniz Biyolojisi Müzesi, Düdensuyu Mağarası, Antalya Kum Heykel Müzesi, Alanya Dim Mağarası, Alanya Kalesi, Side Antik Kent, Aspendos Antik Tiyatrosu, Perge Antik Tiyatrosu, Manavgat Şelalesi, Termesos Antik Şehri, Yanartaş, Su Kayağı Parkı, Yunus Balığı Parkı ve Havuzu ve Aqualand Su Parkı yerlerini ziyaret edebilirsiniz. Kızılağaç otelleri, Akdeniz sahilinin kristal görünümlü denizine sıfır konumda olduğu gibi şehir merkezinde inşa edilmiş oteller ile de tatil hizmeti vermektedir.

Kızılağaç otelleri konukseverliğin tüm özelliklerini yansıtan ve konuklarımızın otellerinden yüzde yüz mutlu olarak ayrılmalarını sağlayacak, özenle hazırlanan konseptlerle konuklarımıza hizmet vermektedir. Kızılağaç tatili için yaz sezonu için farklı, kış sezonu için farklı konsept ve fiyatlandırması vardır. Antalya şehrinde bir çok antik dönemden kalma şehir ve yapılar bulunmaktadır. Side Antik Kenti, Olimpos Antik Kenti, Perge Antik Kenti ve Patara Antik Kenti bu antik kentlere örnek gösterilebilir.

Kızılağaç için tüm transfer ve ulaşım talepleri için bizi arayabilirsiniz. 0 553 972 08 16