Sherwood Dreams Resort Antalya Havalimanı ulaşım

Antalya Sherwood Dreams Resort ulaşım. Antalya Havalimanı Sherwood Dreams Resort taksi transfer. Antalya Havalimanı özel ve VIP transfer hizmetleri.

16Eyl '18

Sherwood Dreams Resort Antalya Havalimanı ulaşım

Sherwood Dreams Resort, bünyesinde bir çok lezzete ev sahipliği yapan restoran, bar, resepsiyon hizmeti ve havuzu ile misafirlerinin memnuniyeti için hizmet vermektedir. Tatiliniz süresince kaliteli zaman geçirmek için dinlenme ve gezinti vakitlerini ayarlamanızı tavsiye ediyoruz. Akdeniz’in muhteşem güzelliği herkesin ilgisini çekmekte ve tadına doyulmaz bir tatil geçirmeniz için tüm olanaklara sahiptir. Sherwood Dreams Resort sizi Akdeniz misafirperverleği ile konuk etmekten mutluluk duyacaktır. Boğazkent otellerinin transfer fiyatlarını karşılaştırın ve Sherwood Dreams Resort için en ucuz transfer ücreti olan 100 TL için bizimle hemen iletişime geçiniz. Lütfen not ediniz; transfer rezervasyonunuzu seyahatinizden en geç 1 gün önce yaptırmanız tatilinizin konforu ve rahatı için iyi olacaktır. Sherwood Dreams Resort misafir puanlamaları için internet üzerinde bir çok internet sitesi bulunmaktadır. Sherwood Dreams Resort için verilmiş olan ziyaretçi puanlamaları için lütfen internet üzerinden arama yapınız. Boğazkent tatiliniz için sabırsızlandığınızı biliyoruz. Fakat dikkatli olmakta fayda var. Yaz döneminde aşırı sıcaklar nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Bu nedenle güneşe çıkarken kendinizi ve sevdiklerinizi korumakta fayda var.

Sherwood Dreams Resort, Boğazkent bölgesinde bulunmaktadır. Antalya Havalimanı, 45 dakika uzaklıktadır ve şehir merkezine ulaşım 45+15 dakika sürmektedir.

Boğazkent tatil yöresinde ihtiyaç duyabilieceğiniz Binek araç, Minivan, Minibüs ve otobüs taleplerini karşılayabilir ve operasyonunu yapabiliriz. Boğazkent çarşı merkezinde vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bir çok otelin yakınından halk otobüsü geçmektedir. Otobüs saatleri için lütfen resepsiyondan bilgi alınız. Boğazkent sahillerinin bir çok ödülleri bulunmaktadır. Yeşil yıldız, Green key, beyaz yıldız ve mavi bayraklı sahile sahip oteller bulunmaktadır. Boğazkent otellerinde bazı tarihler arasında zorunlu gece konaklama mecburiyeti vardır. Örneğin; belirli tarihler arasında 3 gece minimum konaklama gibi şartlar aranmaktadır. Antalya ziyaretinizde, eğer şanslı iseniz bir çok festival tanışabilir veya tatil planlamanızı bu festivallere göre yapabilirsiniz. Color Splash, Gastronomi, Salsa konularında festivaller düzenlenmekte ve bu festivallere dünyadan bir çok ülke katılmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek için lütfen 0 553 972 08 16 nolu telefonu arayınız.