Saturn Palace Hotel Transfer

Antalya Havalimanı ekonomik ve ucuz taksi transfer. Saturn Palace Hotel, Kundu minibüs ve taksi transfer. Kundu tatil bölgesi taksi transfer.

17Eyl '18

Saturn Palace Hotel Transfer

Saturn Palace Hotel bir çok eğlence hizmetinin merkezinde bulunmaktadır. Saturn Palace Hotel ve Kundu bölgesindeki görülecek yerler ve ziyaret edilebilecek yerler için otel resepsiyonundan yardım alabilirsiniz. Saturn Palace Hotel bünyesinde veya çevresinde eğlence aktiviteleri, gezilecek yerler, alışveriş yerleri, park ve oyun alanları, havuz ve daha bir çok aktiviteler ile keyifli bir tatil deneyimi vaat etmektedir. Yaz sezonunun belirli tarihlerinde de farklı fiyatlandırma yapılabilir. Saturn Palace Hotel konsept ve hizmet detaylarını otelin internet sayfasında bulabilir ve ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.Oda detay ve fiyat bilgisi için lütfen Saturn Palace Hotel web sitesini veya Saturn Palace Hotel telefonunu arayak bilgi alınız. Saturn Palace Hotel internet sayfasının dışında diğer tatil siteleri de size bilgiler verebilir. Tatilinizden memnun olmanız için Saturn Palace Hotel tüm imkanlar sağlanmaya çalışılmıştır. Kundu bolgesinde misafirlerin tatillerinden memnun kalmaları tüm otel çalışanları için önceliklidir. Güleryüzlü hizmet ve konforlu bir tatil için tüm çalışanlar ellerinden geleni yapacaklardır. Akdeniz’in muhteşem güzelliği herkesin ilgisini çekmekte ve tadına doyulmaz bir tatil geçirmeniz için tüm olanaklara sahiptir. Saturn Palace Hotel sizi Akdeniz misafirperverleği ile konuk etmekten mutluluk duyacaktır.

Kundu Saturn Palace Hotel alınışınızdan sonra ortalama olarak 30 dakika içerisinde Antalya Havalimanı girişine ulaşabiliriz. Fakat yolda veya trafikte oluşabilecek olumsuz haller veya ön görülemeyen durumlar için tedbirli olmakta fayda vardır.

Kundu tatil yöresinde ihtiyaç duyabilieceğiniz Binek araç, Minivan, Minibüs ve otobüs taleplerini karşılayabilir ve operasyonunu yapabiliriz. Antalya tatilinizde eğer deniz keyfinize bir süreliğine de olsa mola vermek isterseniz, şehir merkezinde bir çok AVM bulunmaktadır. Bir çok marka ve mağaza ile beklentinizin üstünde bir deneyim ve alışveriş keyfi yaşayacağınıza eminiz. Terra City, Deepo, Mall of Antalya, Özdilek AVM, Shemall, Agora AVM bazı büyük alışveriş merkezleridir. Kundu tatili yaparken şu yerleri ziyaret etmeden gitmeniz büyük bir kayıp olacaktır. Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Antalya Akvaryum, Köprülü Kanyon Rafting merkezi, Yivli Minare, Atatürk Evi Müzesi, Karaalioğlu Parkı bunlardan bazılarıdır. Antalya kıyı şeridinde bir çok plaj bulunmaktadır ve bunların çoğu halka açık ve ücretsizdir. Alanya Kleopatra Plajı, İncekum Plajı, Lara Plajı ve Konyaaltı Plajı, eğer güneşlenmeyi seviyorsanız kesinlikle ziyaret etmeniz gereken plajlardır. Antalya, Roma, Yunan, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı İmparatorluğu dönemlerinde de şimdi olduğu gibi popüler olmuştur.

Saturn Palace Hotel ulaşım ve özel transfer ihyaçlarınız için lütfen bizi arayınız. (0 553 972 08 16)