Sarp Hotel Antalya Havalimanı taksi

Antalya Havalimanı özel ve VIP transfer hizmetleri. Sarp Hotel ulaşım ve taşıma hizmetleri. Antalya Havalimanı Sarp Hotel taksi transfer.

16Eyl '18

Sarp Hotel Antalya Havalimanı taksi

Sarp Hotel ulaşımı için uygun transfer fiyatları ile misafirlerimiz için hem ekonomik hem de konforlu hizmet sağlıyoruz. Havalimanından veya otellerden ulaşım için hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sarp Hotel bir çok eğlence hizmetinin merkezinde bulunmaktadır. Sarp Hotel ve Belek bölgesindeki görülecek yerler ve ziyaret edilebilecek yerler için otel resepsiyonundan yardım alabilirsiniz.

Belek, kent merkezine 45+15 dakika, Antalya Havalimanı ise 45 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Sarp Hotel, Antalya sahillerine komşu, mavi ile yeşilin buluşma noktasındadır.

Belek size bir çok alternatif ile ev sahipliği yapacaktır. Kaputaş Plajı, Likya Yürüyüş Yolu, Saklıkent, Olimpos Antik Kenti, Alanya Teleferik, Davraz Kayak Merkezi, Alanya Damlataş Mağarası, Karain Mağarası, Antalya Hayvanat Bahçesi, Patara Antik Kenti, Antalya Minicity, Antalya Teleferik, Olimpos Teleferik, Yalan Dünya Mağarası, Land of Legends Tema Park ve Oymapınar Baraj Gölü Antalya tatilinizi daha da güzelleştirecek olan yerlerdir. Belek otelleri konukseverliğin tüm özelliklerini yansıtan ve konuklarımızın otellerinden yüzde yüz mutlu olarak ayrılmalarını sağlayacak, özenle hazırlanan konseptlerle konuklarımıza hizmet vermektedir. Belek tatil yöresinde ihtiyaç duyabilieceğiniz Binek araç, Minivan, Minibüs ve otobüs taleplerini karşılayabilir ve operasyonunu yapabiliriz.

Sarp Hotel transferi için taksi mi arıyorsunuz ? Bizimle hemen iletişime geçin! 0 553 972 08 16.