Robinson Club Nobilis Özel Otel Transferi

Antalya Havalimanı ekonomik ve ucuz taksi transfer. Antalya Havalimanı taksi ücreti ne kadar. Antalya Havalimanı Robinson Club Nobilis taksi transfer.

16Eyl '18

Robinson Club Nobilis Özel Otel Transferi

Akdeniz’in muhteşem güzelliği herkesin ilgisini çekmekte ve tadına doyulmaz bir tatil geçirmeniz için tüm olanaklara sahiptir. Robinson Club Nobilis sizi Akdeniz misafirperverleği ile konuk etmekten mutluluk duyacaktır. Robinson Club Nobilis bir çok eğlence hizmetinin merkezinde bulunmaktadır. Robinson Club Nobilis ve Belek bölgesindeki görülecek yerler ve ziyaret edilebilecek yerler için otel resepsiyonundan yardım alabilirsiniz.

Robinson Club Nobilis ile Antalya Havalimanı ulaşım süresi trafik yoğunluğuna bağlı olarak ortalama 45 dakika sürmektedir. Yoğun sezon nedeniyle bazı tarihlerde (örneğin bayram veya resmi tatil) araç trafiği oldukça yoğun olmaktadır.

Belek sahillerindeki otel ve halka açık plajlardaki şezlong ve şemsiye kullanımı ücretli olabilir. Detaylı bilgiyi otel resepsiyonundan alabilirsiniz. Belek bölgesinde ziyaret edebileceğiniz ve keyif alacağınız diğer yerler ise; Antalya Müzesi, Oyuncak Müzesi, Ters Ev, Deniz Biyolojisi Müzesi, Düdensuyu Mağarası, Antalya Kum Heykel Müzesi, Alanya Dim Mağarası, Alanya Kalesi, Side Antik Kent, Aspendos Antik Tiyatrosu, Perge Antik Tiyatrosu, Manavgat Şelalesi, Termesos Antik Şehri, Yanartaş, Su Kayağı Parkı, Yunus Balığı Parkı ve Havuzu ve Aqualand Su Parkı yerlerini ziyaret edebilirsiniz. Belek otellerinde bazı tarihler arasında zorunlu gece konaklama mecburiyeti vardır. Örneğin; belirli tarihler arasında 3 gece minimum konaklama gibi şartlar aranmaktadır.

Robinson Club Nobilis transfer için araç mı arıyorsunuz ? Bizi şimdi arayın! 0 553 972 08 16.