Rixos Premium Belek Antalya Havalimanı transfer

Rixos Premium Belek Antalya Havalimanı arası ulaşım. Rixos Premium Belek taksi transfer hizmetleri. Antalya Havalimanı taksi ücreti ne kadar.

16Eyl '18

Rixos Premium Belek Antalya Havalimanı transfer

Rixos Premium Belek ulaşımı için uygun transfer fiyatları ile misafirlerimiz için hem ekonomik hem de konforlu hizmet sağlıyoruz. Havalimanından veya otellerden ulaşım için hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Rixos Premium Belek misafir puanlamaları için internet üzerinde bir çok internet sitesi bulunmaktadır. Rixos Premium Belek için verilmiş olan ziyaretçi puanlamaları için lütfen internet üzerinden arama yapınız.

Rixos Premium Belek, Antalya Havalimanı transfer süresi 45 dakikadır. Lütfen not ediniz. Sezon ve mesai yoğunluğu nedeniyle Antalya Havalimanı ulaşım süresi biraz daha uzayabilir.

Belek otellerinde bazı tarihler arasında zorunlu gece konaklama mecburiyeti vardır. Örneğin; belirli tarihler arasında 3 gece minimum konaklama gibi şartlar aranmaktadır. Belek size bir çok alternatif ile ev sahipliği yapacaktır. Kaputaş Plajı, Likya Yürüyüş Yolu, Saklıkent, Olimpos Antik Kenti, Alanya Teleferik, Davraz Kayak Merkezi, Alanya Damlataş Mağarası, Karain Mağarası, Antalya Hayvanat Bahçesi, Patara Antik Kenti, Antalya Minicity, Antalya Teleferik, Olimpos Teleferik, Yalan Dünya Mağarası, Land of Legends Tema Park ve Oymapınar Baraj Gölü Antalya tatilinizi daha da güzelleştirecek olan yerlerdir. Belek otelleri konukseverliğin tüm özelliklerini yansıtan ve konuklarımızın otellerinden yüzde yüz mutlu olarak ayrılmalarını sağlayacak, özenle hazırlanan konseptlerle konuklarımıza hizmet vermektedir.

Rixos Premium Belek transfer taleplerinizi sadece arayarak değil WhatsAPP üzerinden mesaj göndererek de yapabilirsiniz (0 553 972 08 16).