Rezervasyon

Antalya Havalimanı transfer rezervasyonu

Antalya Havalimanı Transfer rezervasyonları için;

+90 553 972 08 16 telefon numarası ile arayabilir, WhatsAPP, Viber, Telegram veya SMS yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

Antalya transfer konusunda tarafımıza e-posta göndermek için 07transferantalya@gmail.com adresini kullanabilir ve bilgi almak istediğiniz konu hakkında soru sorabilirsiniz.

Lütfen not ediniz;
Antalya Havalimanı’na vardığınızda telefonunuzu açık duruma getiriniz. Sizi otelinize transfer edecek olan arkadaşımız veya transfer operasyon görevlimiz arayarak buluşma için bilgi verecektir.

Otelden Antalya Havalimanı’na transfer için rezervasyon yapacaksanız, lütfen transfer süresini, check-in süresini ve aksilik durumunda telafi için kısa da olsa bir süreyi dahil ederek otelden transfer alınışı için süre belirleyiniz.
Örneğin; Belek‘ten Antalya Havalimanı 11:00 uçuşuna yetişmek için;
1saat ulaşım süresi + 1saat iç hat uçuşlar için check-in süresi olarak hesaplayabilirsiniz ve alınış saatini 09:00 olarak belirleyebilirsiniz.

Havalimanı Transfer Rezervasyon
Havalimanı Transfer Rezervasyon

• Yaz sezonu nedeniyle oluşan trafik ve yoğunluk nedeniyle bazı tarihlerde transfer veya check-in süresi uzayabiliyor. Bu nedenle uçuşunuzu garantiye almak için 15dakikalık bir ek süre ile alınışınızı erkene almanızı tavsiye ederiz.

• Havalimanına transfer için otel resepsiyon kapısından sizi alacağız, herhangi bir aksilik yaşamamak için lütfen telefonunuzu açık tutunuz. Otelden transfer saatinizden kısa bir süre geçmiş olsa dahi lütfen size belirtilen operasyon telefonunu arayarak şöför ile buluşamadığınızı belirtiniz.

Sadece Transfer Antalya Havalimanı’ndan otellere değil aynı zamanda özel adreslere ve rezidanslara da transfer hizmet veriyoruz. Eğer gitmek istediğiniz yer otel değilse lütfen bizimle irtibata geçerek bölge hakkında fiyat bilgisi talep ediniz.

Sizinle birlikte transferde bulunan çocuk veya bebekleriniz için çocuk koltuğu veya bebek koltuğu talep edebilirsiniz. 1 bebek koltuğu veya çocuk koltuğu ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Bununla birlikte, transfer sırasında çocuk koltuğuna ihtiyaç duymayacak kadar büyükler için yükseltici talep edebilirsiniz. Yükseltici talebi ücretsiz karşılanmaktadır. Lütfen not ediniz. Belirtilen koltukları talebiniz doğrultusunda sağlıyoruz.

Antalya Transfer araçlarımız GPS ile izlenmektedir. Transferiniz sırasında herhangi bir terslik durumunda lütfen transferi sağlayan şöförünüze iletiniz veya size bildirilen telefon ile irtibata geçiniz ve sorununuzu bildiriniz. Şöförlerimiz trafik kurallarına azami dikkat etmektedir. Bunun sağlanması için elimizden gelen çabayı göstermekteyiz. Havalimanından otele veya otelden havalimanına kadar olan transfer süresince sizleri güvende hissettirmek bizim görevimizdir.