Papillon Zeugma Taksi

Belek özel taksi ve paylaşımlı servis. Belek tatil bölgesi taksi transfer. Antalya Havalimanı ekonomik ve ucuz taksi transfer.

16Eyl '18

Papillon Zeugma Taksi

Belek tatiliniz için sabırsızlandığınızı biliyoruz. Fakat dikkatli olmakta fayda var. Yaz döneminde aşırı sıcaklar nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Bu nedenle güneşe çıkarken kendinizi ve sevdiklerinizi korumakta fayda var. Papillon Zeugma içinde bir çok hizmete ulabilirsiniz. Araç kiralama, hamam, resepsiyon hizmeti, güzellik salonu, emanet kasası gibi hizmetlerin bilgi ve detaylarını resepsiyon departmanında hizmet veren arkadaşlarımızdan edinebilirsiniz.

Papillon Zeugma ile Antalya Havalimanı ulaşım süresi trafik yoğunluğuna bağlı olarak ortalama 45 dakika sürmektedir. Yoğun sezon nedeniyle bazı tarihlerde (örneğin bayram veya resmi tatil) araç trafiği oldukça yoğun olmaktadır.

Belek otelleri resmi ve dini bayramlar süresince hizmet vermektedir. Oda fiyatları farklılık gösterebilir. Belek bölgesi otelleri, misafirlerine her şey dâhil, yarım pansiyon, oda+kahvaltı gibi servis seçenekleri sunmaktadır. Pansiyon seçenekleri fiyatlara ve sezona bağlı olarak değişebildiği gibi servis kalitesi de farklılık göstermektedir.

Belek için tüm transfer ve ulaşım talepleri için bizi arayabilirsiniz. 0 553 972 08 16