Papillon Ayscha , Belek transfer

Belek özel taksi ve paylaşımlı servis. Papillon Ayscha Antalya Havalimanı arası ulaşım. Antalya Havalimanı Papillon Ayscha ne kadar sürer.

16Eyl '18

Papillon Ayscha , Belek transfer

Yaz sezonunun belirli tarihlerinde de farklı fiyatlandırma yapılabilir. Papillon Ayscha konsept ve hizmet detaylarını otelin internet sayfasında bulabilir ve ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.Oda detay ve fiyat bilgisi için lütfen Papillon Ayscha web sitesini veya Papillon Ayscha telefonunu arayak bilgi alınız. Papillon Ayscha internet sayfasının dışında diğer tatil siteleri de size bilgiler verebilir. Tatilinizden memnun olmanız için Papillon Ayscha tüm imkanlar sağlanmaya çalışılmıştır. Belek bolgesinde misafirlerin tatillerinden memnun kalmaları tüm otel çalışanları için önceliklidir. Güleryüzlü hizmet ve konforlu bir tatil için tüm çalışanlar ellerinden geleni yapacaklardır. Papillon Ayscha çarşaf ve havlu değişim günleri için lütfen resepsiyon görevlisinden bilgi alınız.

Belek, kent merkezine 45+15 dakika, Antalya Havalimanı ise 45 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Papillon Ayscha, Antalya sahillerine komşu, mavi ile yeşilin buluşma noktasındadır.

Belek tatili yaparken şu yerleri ziyaret etmeden gitmeniz büyük bir kayıp olacaktır. Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Antalya Akvaryum, Köprülü Kanyon Rafting merkezi, Yivli Minare, Atatürk Evi Müzesi, Karaalioğlu Parkı bunlardan bazılarıdır. Belek çarşı merkezinde vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bir çok otelin yakınından halk otobüsü geçmektedir. Otobüs saatleri için lütfen resepsiyondan bilgi alınız. Belek otelleri resmi ve dini bayramlar süresince hizmet vermektedir. Oda fiyatları farklılık gösterebilir.

Papillon Ayscha transfer taleplerinizi sadece arayarak değil WhatsAPP üzerinden mesaj göndererek de yapabilirsiniz (0 553 972 08 16).