Paloma Grida Village Spa Antalya Havalimanı transfer

Antalya Havalimanı taksi ücreti ne kadar. Antalya Havalimanı Belek arası kaç KM. Antalya Havalimanı özel ve VIP transfer hizmetleri.

16Eyl '18

Paloma Grida Village Spa Antalya Havalimanı transfer

Yaz ve kış sezonu boyunca yerli ve yabancı misafileri ağırlayan Paloma Grida Village Spa, her tatil sezonunda yeni bir hizmet anlayışıyla, daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır. Paloma Grida Village Spa bünyesinde veya çevresinde eğlence aktiviteleri, gezilecek yerler, alışveriş yerleri, park ve oyun alanları, havuz ve daha bir çok aktiviteler ile keyifli bir tatil deneyimi vaat etmektedir.

Paloma Grida Village Spa, Belek bölgesinde bulunmaktadır. Antalya Havalimanı, 45 dakika uzaklıktadır ve şehir merkezine ulaşım 45+15 dakika sürmektedir.

Pansiyon seçenekleri fiyatlara ve sezona bağlı olarak değişebildiği gibi servis kalitesi de farklılık göstermektedir. Belek bölgesi otellerinde sunulan hizmet ve konseptler tarihler ve mevsimler arasında farklılık gösterebilir. Belek otellerinde bazı tarihler arasında zorunlu gece konaklama mecburiyeti vardır. Örneğin; belirli tarihler arasında 3 gece minimum konaklama gibi şartlar aranmaktadır.

Belek bölgesindeki otel transferleriniz için şimdi bizi arayın! 0 553 972 08 16.