Palm Beach Resort Ulaşım

Palm Beach Resort Antalya Havalimanı arası ulaşım. Palm Beach Resort, Kızılağaç minibüs ve taksi transfer. Palm Beach Resort ulaşım ve taşıma hizmetleri.

18Eyl '18

Palm Beach Resort Ulaşım

Palm Beach Resort çarşaf ve havlu değişim günleri için lütfen resepsiyon görevlisinden bilgi alınız. Palm Beach Resort alışveriş, eğlence ve tarihi yerlere yakınlığı ile oldukça cazip bir konumdadır. Tatilinizi sonlandırmakta zorlanacağınızı biliyoruz fakat Palm Beach Resort bir sonraki ziyaretinizde sizler için yine hizmet vermeye devam edecektir. Palm Beach Resort misafir puanlamaları için internet üzerinde bir çok internet sitesi bulunmaktadır. Palm Beach Resort için verilmiş olan ziyaretçi puanlamaları için lütfen internet üzerinden arama yapınız. Palm Beach Resort, sağlamış olduğu ücretli hizmetlerden daha fazlasını ücretsiz olarak sağlamaktadır.

Antalya Havalimanı ve Palm Beach Resort arası ulaşım süresi 75 dakika sürmektedir. Uçuş saatinden önce havalimanında olmanız gerektiğini lütfen unutmayınız.

Kızılağaç bölgesi otellerinde sunulan hizmet ve konseptler tarihler ve mevsimler arasında farklılık gösterebilir. Kızılağaç otellerinde bazı tarihler arasında zorunlu gece konaklama mecburiyeti vardır. Örneğin; belirli tarihler arasında 3 gece minimum konaklama gibi şartlar aranmaktadır.

Kızılağaç otelleri, Akdeniz sahilinin kristal görünümlü denizine sıfır konumda olduğu gibi şehir merkezinde inşa edilmiş oteller ile de tatil hizmeti vermektedir. Kızılağaç otelleri kalitelerinden ödün vermeden hizmet sunmaktadır. Kızılağaç sahillerindeki otel ve halka açık plajlardaki şezlong ve şemsiye kullanımı ücretli olabilir. Detaylı bilgiyi otel resepsiyonundan alabilirsiniz.

Yerinizi şimdi ayırtın! Telefon ve WhatsAPP no 0 553 972 08 16.