Otel Anfora Antalya Havalimanı taksi

Antalya Havalimanı taksi ücreti ne kadar. Otel Anfora, Belek minibüs ve taksi transfer. Belek özel taksi ve paylaşımlı servis.

16Eyl '18

Otel Anfora Antalya Havalimanı taksi

Otel Anfora bir çok eğlence hizmetinin merkezinde bulunmaktadır. Otel Anfora ve Belek bölgesindeki görülecek yerler ve ziyaret edilebilecek yerler için otel resepsiyonundan yardım alabilirsiniz. Belek otellerinin transfer fiyatlarını karşılaştırın ve Otel Anfora için en ucuz transfer ücreti olan 100 TL için bizimle hemen iletişime geçiniz. Lütfen not ediniz; transfer rezervasyonunuzu seyahatinizden en geç 1 gün önce yaptırmanız tatilinizin konforu ve rahatı için iyi olacaktır.

Belek, kent merkezine 45+15 dakika, Antalya Havalimanı ise 45 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Otel Anfora, Antalya sahillerine komşu, mavi ile yeşilin buluşma noktasındadır.

Belek sahillerinin bir çok ödülleri bulunmaktadır. Yeşil yıldız, Green key, beyaz yıldız ve mavi bayraklı sahile sahip oteller bulunmaktadır. Belek bölgesi otellerinde sunulan hizmet ve konseptler tarihler ve mevsimler arasında farklılık gösterebilir. Belek tatili için yaz sezonu için farklı, kış sezonu için farklı konsept ve fiyatlandırması vardır.

Antalya Havalimanı transfer hizmeti mi arıyorsunuz ? Bizi hemen arayın! 0 553 972 08 16.