Okurcalar Orange County Resort ulaşım

Orange County Resort taksi transfer hizmetleri. Antalya Havalimanı Orange County Resort taksi transfer. Orange County Resort, Okurcalar minibüs ve taksi transfer.

18Eyl '18

Okurcalar Orange County Resort ulaşım

Yaz ve kış sezonu boyunca yerli ve yabancı misafileri ağırlayan Orange County Resort, her tatil sezonunda yeni bir hizmet anlayışıyla, daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır. Orange County Resort ulaşımı için uygun transfer fiyatları ile misafirlerimiz için hem ekonomik hem de konforlu hizmet sağlıyoruz. Havalimanından veya otellerden ulaşım için hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Orange County Resort yakın sahilinde tüm plaj ve eğlence aktiviteleri sizlere unutulmaz bir tatil anısı yaşatacaktır. Deniz keyfiniz eziyete dönüşmesin. Antalya şehrinde yazları oldukça sıcak geçmektedir. Bu nedenle eğer alışık değilseniz güneş kremi edinin. Bu sizin daha keyifli bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır. Orange County Resort bir çok eğlence hizmetinin merkezinde bulunmaktadır. Orange County Resort ve Okurcalar bölgesindeki görülecek yerler ve ziyaret edilebilecek yerler için otel resepsiyonundan yardım alabilirsiniz.

Antalya şehrinde bazı dönemler ve tatil dönemlerinde trafik yoğunluğu yaşanmaktadır. Havalimanından Orange County Resort transfer süresi ortalama 100 dakika sürmektedir.

Okurcalar bölgesinde ziyaret edebileceğiniz ve keyif alacağınız diğer yerler ise; Antalya Müzesi, Oyuncak Müzesi, Ters Ev, Deniz Biyolojisi Müzesi, Düdensuyu Mağarası, Antalya Kum Heykel Müzesi, Alanya Dim Mağarası, Alanya Kalesi, Side Antik Kent, Aspendos Antik Tiyatrosu, Perge Antik Tiyatrosu, Manavgat Şelalesi, Termesos Antik Şehri, Yanartaş, Su Kayağı Parkı, Yunus Balığı Parkı ve Havuzu ve Aqualand Su Parkı yerlerini ziyaret edebilirsiniz. Okurcalar otellerinde bazı tarihler arasında zorunlu gece konaklama mecburiyeti vardır. Örneğin; belirli tarihler arasında 3 gece minimum konaklama gibi şartlar aranmaktadır. Antalya ziyaretinizde, eğer şanslı iseniz bir çok festival tanışabilir veya tatil planlamanızı bu festivallere göre yapabilirsiniz. Color Splash, Gastronomi, Salsa konularında festivaller düzenlenmekte ve bu festivallere dünyadan bir çok ülke katılmaktadır. Antalya her ne kadar denizi, plajı ve doğasıyla sizi mest etmeye yetecek olsa da, Okurcalar gece hayatı oldukça hareketlidir. Neredeyse tüm tatil merkezlerinde disko, gece kulübü ve eğlence mekanları bulunmaktadır. Okurcalar bölgesi otellerinde sunulan hizmet ve konseptler tarihler ve mevsimler arasında farklılık gösterebilir.

Orange County Resort transfer taleplerinizi sadece arayarak değil WhatsAPP üzerinden mesaj göndererek de yapabilirsiniz (0 553 972 08 16).