Okurcalar Mukarnas SPA Hotel taksi

Okurcalar tatil bölgesi taksi transfer. Mukarnas SPA Hotel Antalya Havalimanı arası ulaşım. Antalya Havalimanı özel ve VIP transfer hizmetleri.

18Eyl '18

Okurcalar Mukarnas SPA Hotel taksi

Mukarnas SPA Hotel misafir puanlamaları için internet üzerinde bir çok internet sitesi bulunmaktadır. Mukarnas SPA Hotel için verilmiş olan ziyaretçi puanlamaları için lütfen internet üzerinden arama yapınız. Mukarnas SPA Hotel, sağlamış olduğu ücretli hizmetlerden daha fazlasını ücretsiz olarak sağlamaktadır. Mukarnas SPA Hotel yakın sahilinde tüm plaj ve eğlence aktiviteleri sizlere unutulmaz bir tatil anısı yaşatacaktır. Deniz keyfiniz eziyete dönüşmesin. Antalya şehrinde yazları oldukça sıcak geçmektedir. Bu nedenle eğer alışık değilseniz güneş kremi edinin. Bu sizin daha keyifli bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır. Mukarnas SPA Hotel ile tatil, huzurlu vakit geçirmenizi, mükemmel servis eşliğinde güneşin tadına varıp, evinize unutulmaz anılarla dönmenizi sağlar.

Mukarnas SPA Hotel, Antalya Havalimanı transfer süresini 100 dakika olarak belirtmiş olsak da, lütfen check-in işlemleri için veya güvenlik kontrolü için de belirsiz bir süre geçeceğini hesaplayınız.

Antalya şehrinde bir çok şelale, nehir, çay ve doğal mağara oluşumlarını ziyaret edebilirsiniz. Manavgat çayı ve Alanya Dim Mağarası bunlara en güzel örnektir. Okurcalar tatili yaparken şu yerleri ziyaret etmeden gitmeniz büyük bir kayıp olacaktır. Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Antalya Akvaryum, Köprülü Kanyon Rafting merkezi, Yivli Minare, Atatürk Evi Müzesi, Karaalioğlu Parkı bunlardan bazılarıdır. Okurcalar otellerinde tatil otelleri, balayı otelleri, toplantı ve seminer otelleri ve doğa ile içiçe olan oteller bulunmaktadır. Tüm konseptler farklı fiyat ve şartlara bağlı olarak sunulmaktadır. Gerekli şartlar ve bilgi için lütfen Mukarnas SPA Hotel internet sayfasını ziyaret ediniz. Otel ulaşımı ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı şirketimiz karşılayabilir ve size en kaliteli hizmeti verebilir. Antalya her ne kadar denizi, plajı ve doğasıyla sizi mest etmeye yetecek olsa da, Okurcalar gece hayatı oldukça hareketlidir. Neredeyse tüm tatil merkezlerinde disko, gece kulübü ve eğlence mekanları bulunmaktadır. Pansiyon seçenekleri fiyatlara ve sezona bağlı olarak değişebildiği gibi servis kalitesi de farklılık göstermektedir.

Mukarnas SPA Hotel transferi için taksi mi arıyorsunuz ? Bizimle hemen iletişime geçin! 0 553 972 08 16.