Okurcalar Litore Resort Hotel taksi

Okurcalar tatil bölgesi taksi transfer. Litore Resort Hotel, Okurcalar minibüs ve taksi transfer. Antalya Havalimanı Okurcalar arası kaç KM.

18Eyl '18

Okurcalar Litore Resort Hotel taksi

Okurcalar tatiliniz için sabırsızlandığınızı biliyoruz. Fakat dikkatli olmakta fayda var. Yaz döneminde aşırı sıcaklar nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Bu nedenle güneşe çıkarken kendinizi ve sevdiklerinizi korumakta fayda var. Litore Resort Hotel alışveriş, eğlence ve tarihi yerlere yakınlığı ile oldukça cazip bir konumdadır. Tatilinizi sonlandırmakta zorlanacağınızı biliyoruz fakat Litore Resort Hotel bir sonraki ziyaretinizde sizler için yine hizmet vermeye devam edecektir. Litore Resort Hotel çarşaf ve havlu değişim günleri için lütfen resepsiyon görevlisinden bilgi alınız. Litore Resort Hotel transferi fiyatları ve detayları için lütfen iletişim formunu kullanınız veya iletişim sayfasında bulunan telefon numaraları ile iletişime geçiniz.

Litore Resort Hotel, Antalya Havalimanı transfer süresini 100 dakika olarak belirtmiş olsak da, lütfen check-in işlemleri için veya güvenlik kontrolü için de belirsiz bir süre geçeceğini hesaplayınız.

Okurcalar otelleri kalitelerinden ödün vermeden hizmet sunmaktadır. Okurcalar otellerinde bazı tarihler arasında zorunlu gece konaklama mecburiyeti vardır. Örneğin; belirli tarihler arasında 3 gece minimum konaklama gibi şartlar aranmaktadır. Okurcalar sahillerindeki otel ve halka açık plajlardaki şezlong ve şemsiye kullanımı ücretli olabilir. Detaylı bilgiyi otel resepsiyonundan alabilirsiniz. Antalya, Roma, Yunan, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı İmparatorluğu dönemlerinde de şimdi olduğu gibi popüler olmuştur. Okurcalar tatil yöresinde ihtiyaç duyabilieceğiniz Binek araç, Minivan, Minibüs ve otobüs taleplerini karşılayabilir ve operasyonunu yapabiliriz.

Litore Resort Hotel transfer için araç mı arıyorsunuz ? Bizi şimdi arayın! 0 553 972 08 16.