Okurcalar Barbaross Pasha’s Beach Club ulaşım

Barbaross Pasha's Beach Club, Okurcalar minibüs ve taksi transfer. Antalya Havalimanı hemen rezervasyon. Havalimanında ödeme. Antalya Havalimanı Minibüs, Otobüs ve VIP transfer.

18Eyl '18

Okurcalar Barbaross Pasha’s Beach Club ulaşım

Okurcalar otellerinin transfer fiyatlarını karşılaştırın ve Barbaross Pasha’s Beach Club için en ucuz transfer ücreti olan 200 TL için bizimle hemen iletişime geçiniz. Lütfen not ediniz; transfer rezervasyonunuzu seyahatinizden en geç 1 gün önce yaptırmanız tatilinizin konforu ve rahatı için iyi olacaktır. Barbaross Pasha’s Beach Club alışveriş, eğlence ve tarihi yerlere yakınlığı ile oldukça cazip bir konumdadır. Tatilinizi sonlandırmakta zorlanacağınızı biliyoruz fakat Barbaross Pasha’s Beach Club bir sonraki ziyaretinizde sizler için yine hizmet vermeye devam edecektir. Okurcalar tatiliniz için sabırsızlandığınızı biliyoruz. Fakat dikkatli olmakta fayda var. Yaz döneminde aşırı sıcaklar nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Bu nedenle güneşe çıkarken kendinizi ve sevdiklerinizi korumakta fayda var. Barbaross Pasha’s Beach Club, sağlamış olduğu ücretli hizmetlerden daha fazlasını ücretsiz olarak sağlamaktadır.

Barbaross Pasha’s Beach Club, Okurcalar bölgesinde bulunmaktadır. Antalya Havalimanı, 100 dakika uzaklıktadır ve şehir merkezine ulaşım 100+15 dakika sürmektedir.

Okurcalar sahillerindeki otel ve halka açık plajlardaki şezlong ve şemsiye kullanımı ücretli olabilir. Detaylı bilgiyi otel resepsiyonundan alabilirsiniz. Antalya tatilinizde eğer deniz keyfinize bir süreliğine de olsa mola vermek isterseniz, şehir merkezinde bir çok AVM bulunmaktadır. Bir çok marka ve mağaza ile beklentinizin üstünde bir deneyim ve alışveriş keyfi yaşayacağınıza eminiz. Terra City, Deepo, Mall of Antalya, Özdilek AVM, Shemall, Agora AVM bazı büyük alışveriş merkezleridir. Okurcalar bölgesinden Antalya merkezine gitmek için belirlenmiş zamanlarda toplu taşıma aracı bulabilirsiniz. Antalya şehrinde bir çok antik dönemden kalma şehir ve yapılar bulunmaktadır. Side Antik Kenti, Olimpos Antik Kenti, Perge Antik Kenti ve Patara Antik Kenti bu antik kentlere örnek gösterilebilir. Okurcalar otelleri resmi ve dini bayramlar süresince hizmet vermektedir. Oda fiyatları farklılık gösterebilir.

Antalya Havalimanı minibüs, otobüs, midibüs ve VIP araç taleplerini karşılıyoruz. 0 553 972 08 16 nolu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.