Nilbahir Resort Spa Antalya Havalimanı transfer

Antalya Havalimanı Nilbahir Resort Spa ne kadar sürer. Antalya Havalimanı Okurcalar arası kaç KM. Antalya Havalimanı taksi ücreti ne kadar.

18Eyl '18

Nilbahir Resort Spa Antalya Havalimanı transfer

Nilbahir Resort Spa bünyesinde veya çevresinde eğlence aktiviteleri, gezilecek yerler, alışveriş yerleri, park ve oyun alanları, havuz ve daha bir çok aktiviteler ile keyifli bir tatil deneyimi vaat etmektedir. Okurcalar otellerinin transfer fiyatlarını karşılaştırın ve Nilbahir Resort Spa için en ucuz transfer ücreti olan 200 TL için bizimle hemen iletişime geçiniz. Lütfen not ediniz; transfer rezervasyonunuzu seyahatinizden en geç 1 gün önce yaptırmanız tatilinizin konforu ve rahatı için iyi olacaktır. Nilbahir Resort Spa içinde bir çok hizmete ulabilirsiniz. Araç kiralama, hamam, resepsiyon hizmeti, güzellik salonu, emanet kasası gibi hizmetlerin bilgi ve detaylarını resepsiyon departmanında hizmet veren arkadaşlarımızdan edinebilirsiniz. Akdeniz’in muhteşem güzelliği herkesin ilgisini çekmekte ve tadına doyulmaz bir tatil geçirmeniz için tüm olanaklara sahiptir. Nilbahir Resort Spa sizi Akdeniz misafirperverleği ile konuk etmekten mutluluk duyacaktır.

Antalya Havalimanı Check-in işlemleri için ortalama olarak İç hat uçuşları için 1 saat, Dış hat uçuşları için 2 saat önce havalimanında olmanız gerekmektedir. Uçak bileti üzerinde yazan Check-in süreleri geçerlidir.

Okurcalar otelleri, Akdeniz sahilinin kristal görünümlü denizine sıfır konumda olduğu gibi şehir merkezinde inşa edilmiş oteller ile de tatil hizmeti vermektedir. Okurcalar sahillerinin bir çok ödülleri bulunmaktadır. Yeşil yıldız, Green key, beyaz yıldız ve mavi bayraklı sahile sahip oteller bulunmaktadır. Okurcalar tatili yaparken şu yerleri ziyaret etmeden gitmeniz büyük bir kayıp olacaktır. Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Antalya Akvaryum, Köprülü Kanyon Rafting merkezi, Yivli Minare, Atatürk Evi Müzesi, Karaalioğlu Parkı bunlardan bazılarıdır. Okurcalar otelleri resmi ve dini bayramlar süresince hizmet vermektedir. Oda fiyatları farklılık gösterebilir. Antalya, Roma, Yunan, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı İmparatorluğu dönemlerinde de şimdi olduğu gibi popüler olmuştur.

Antalya için tüm taşımacılık ihtiyaçlarınız için hemen iletişime geçiniz. 0 553 972 08 16