Mholiday Hotels Belek Antalya Havalimanı taksi

Mholiday Hotels Belek Antalya Havalimanı arası ulaşım. Antalya Havalimanı özel ve VIP transfer hizmetleri. Antalya Havalimanı Mholiday Hotels Belek ne kadar sürer.

16Eyl '18

Mholiday Hotels Belek Antalya Havalimanı taksi

Mholiday Hotels Belek misafir puanlamaları için internet üzerinde bir çok internet sitesi bulunmaktadır. Mholiday Hotels Belek için verilmiş olan ziyaretçi puanlamaları için lütfen internet üzerinden arama yapınız. Boğazkent tatil bölgesinde eğlence ve vakit geçirebileceğiniz mekanlar bulunmaktadır. Ayrıca çarşı merkezinde dolaşarak vakit geçirebilir ve harika yerler keşfedebilirsiniz. Mholiday Hotels Belek bir çok eğlence hizmetinin merkezinde bulunmaktadır. Mholiday Hotels Belek ve Boğazkent bölgesindeki görülecek yerler ve ziyaret edilebilecek yerler için otel resepsiyonundan yardım alabilirsiniz. Boğazkent otellerinin transfer fiyatlarını karşılaştırın ve Mholiday Hotels Belek için en ucuz transfer ücreti olan 100 TL için bizimle hemen iletişime geçiniz. Lütfen not ediniz; transfer rezervasyonunuzu seyahatinizden en geç 1 gün önce yaptırmanız tatilinizin konforu ve rahatı için iyi olacaktır. Mholiday Hotels Belek ulaşımı için uygun transfer fiyatları ile misafirlerimiz için hem ekonomik hem de konforlu hizmet sağlıyoruz. Havalimanından veya otellerden ulaşım için hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Mholiday Hotels Belek, Antalya Havalimanı transfer süresi 45 dakikadır. Lütfen not ediniz. Sezon ve mesai yoğunluğu nedeniyle Antalya Havalimanı ulaşım süresi biraz daha uzayabilir.

Boğazkent otelleri resmi ve dini bayramlar süresince hizmet vermektedir. Oda fiyatları farklılık gösterebilir. Boğazkent bölgesi otellerinde sunulan hizmet ve konseptler tarihler ve mevsimler arasında farklılık gösterebilir. Boğazkent bölgesinde ziyaret edebileceğiniz ve keyif alacağınız diğer yerler ise; Antalya Müzesi, Oyuncak Müzesi, Ters Ev, Deniz Biyolojisi Müzesi, Düdensuyu Mağarası, Antalya Kum Heykel Müzesi, Alanya Dim Mağarası, Alanya Kalesi, Side Antik Kent, Aspendos Antik Tiyatrosu, Perge Antik Tiyatrosu, Manavgat Şelalesi, Termesos Antik Şehri, Yanartaş, Su Kayağı Parkı, Yunus Balığı Parkı ve Havuzu ve Aqualand Su Parkı yerlerini ziyaret edebilirsiniz. Boğazkent sahillerindeki otel ve halka açık plajlardaki şezlong ve şemsiye kullanımı ücretli olabilir. Detaylı bilgiyi otel resepsiyonundan alabilirsiniz. Boğazkent otelleri, Akdeniz sahilinin kristal görünümlü denizine sıfır konumda olduğu gibi şehir merkezinde inşa edilmiş oteller ile de tatil hizmeti vermektedir.

Boğazkent bölgesindeki otel transferleriniz için şimdi bizi arayın! 0 553 972 08 16.