Melissa Garden Taksi

Antalya Havalimanı Melissa Garden ne kadar sürer. Antalya Havalimanı taksi ücreti ne kadar. Melissa Garden, Belek minibüs ve taksi transfer.

16Eyl '18

Melissa Garden Taksi

Melissa Garden bünyesinde veya çevresinde eğlence aktiviteleri, gezilecek yerler, alışveriş yerleri, park ve oyun alanları, havuz ve daha bir çok aktiviteler ile keyifli bir tatil deneyimi vaat etmektedir. Melissa Garden yakın sahilinde tüm plaj ve eğlence aktiviteleri sizlere unutulmaz bir tatil anısı yaşatacaktır. Deniz keyfiniz eziyete dönüşmesin. Antalya şehrinde yazları oldukça sıcak geçmektedir. Bu nedenle eğer alışık değilseniz güneş kremi edinin. Bu sizin daha keyifli bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır.

Antalya Havalimanı ile Melissa Garden arası taksi transfer süresi ortalama 45 dakika sürmektedir. Havalimanı transferi süresince lütfen emniyet kemerinizi takınız.

Belek otelleri, Akdeniz sahilinin kristal görünümlü denizine sıfır konumda olduğu gibi şehir merkezinde inşa edilmiş oteller ile de tatil hizmeti vermektedir. Belek otelleri kalitelerinden ödün vermeden hizmet sunmaktadır. Belek sahillerinin bir çok ödülleri bulunmaktadır. Yeşil yıldız, Green key, beyaz yıldız ve mavi bayraklı sahile sahip oteller bulunmaktadır.

Melissa Garden ulaşım ve özel transfer ihyaçlarınız için lütfen bizi arayınız. (0 553 972 08 16)