Maya World Beach Alanya Taksi Ulaşım

Antalya Havalimanı ekonomik ve ucuz taksi transfer. Okurcalar özel taksi ve paylaşımlı servis. Antalya Havalimanı Minibüs, Otobüs ve VIP transfer.

18Eyl '18

Maya World Beach Alanya Taksi Ulaşım

Maya World Beach Alanya alışveriş, eğlence ve tarihi yerlere yakınlığı ile oldukça cazip bir konumdadır. Tatilinizi sonlandırmakta zorlanacağınızı biliyoruz fakat Maya World Beach Alanya bir sonraki ziyaretinizde sizler için yine hizmet vermeye devam edecektir. Maya World Beach Alanya, bünyesinde bir çok lezzete ev sahipliği yapan restoran, bar, resepsiyon hizmeti ve havuzu ile misafirlerinin memnuniyeti için hizmet vermektedir. Tatiliniz süresince kaliteli zaman geçirmek için dinlenme ve gezinti vakitlerini ayarlamanızı tavsiye ediyoruz. Maya World Beach Alanya transferi fiyatları ve detayları için lütfen iletişim formunu kullanınız veya iletişim sayfasında bulunan telefon numaraları ile iletişime geçiniz. Maya World Beach Alanya ile tatil, huzurlu vakit geçirmenizi, mükemmel servis eşliğinde güneşin tadına varıp, evinize unutulmaz anılarla dönmenizi sağlar.

Maya World Beach Alanya alındığınızda ortalama olarak Antalya Havalimanı ulaşım süreniz 100 dakika sürmektedir. Check-in işlemleri için uçuş saatinden daha önce havalimanında olmanız gerektiğini unutmayınız.

Okurcalar otelleri resmi ve dini bayramlar süresince hizmet vermektedir. Oda fiyatları farklılık gösterebilir. Okurcalar bölgesi otelleri, misafirlerine her şey dâhil, yarım pansiyon, oda+kahvaltı gibi servis seçenekleri sunmaktadır. Okurcalar otelleri kalitelerinden ödün vermeden hizmet sunmaktadır. Antalya ziyaretinizde, eğer şanslı iseniz bir çok festival tanışabilir veya tatil planlamanızı bu festivallere göre yapabilirsiniz. Color Splash, Gastronomi, Salsa konularında festivaller düzenlenmekte ve bu festivallere dünyadan bir çok ülke katılmaktadır. Okurcalar tatili yaparken şu yerleri ziyaret etmeden gitmeniz büyük bir kayıp olacaktır. Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Antalya Akvaryum, Köprülü Kanyon Rafting merkezi, Yivli Minare, Atatürk Evi Müzesi, Karaalioğlu Parkı bunlardan bazılarıdır.

En ekonomik transfer fiyatları. Hemen arayın 0 553 972 08 16.