Maxx Royal Hotel Taksi

Antalya Havalimanı ekonomik ve ucuz taksi transfer. Antalya Havalimanı Maxx Royal Hotel taksi transfer. Maxx Royal Hotel ulaşım ve taşıma hizmetleri.

16Eyl '18

Maxx Royal Hotel Taksi

Belek tatiliniz için sabırsızlandığınızı biliyoruz. Fakat dikkatli olmakta fayda var. Yaz döneminde aşırı sıcaklar nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Bu nedenle güneşe çıkarken kendinizi ve sevdiklerinizi korumakta fayda var. Maxx Royal Hotel misafir puanlamaları için internet üzerinde bir çok internet sitesi bulunmaktadır. Maxx Royal Hotel için verilmiş olan ziyaretçi puanlamaları için lütfen internet üzerinden arama yapınız.

Maxx Royal Hotel, Antalya Havalimanı transfer süresi 45 dakikadır. Lütfen not ediniz. Sezon ve mesai yoğunluğu nedeniyle Antalya Havalimanı ulaşım süresi biraz daha uzayabilir.

Belek bölgesi otellerinde sunulan hizmet ve konseptler tarihler ve mevsimler arasında farklılık gösterebilir. Belek bölgesi otelleri, misafirlerine her şey dâhil, yarım pansiyon, oda+kahvaltı gibi servis seçenekleri sunmaktadır. Belek tatili yaparken şu yerleri ziyaret etmeden gitmeniz büyük bir kayıp olacaktır. Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Antalya Akvaryum, Köprülü Kanyon Rafting merkezi, Yivli Minare, Atatürk Evi Müzesi, Karaalioğlu Parkı bunlardan bazılarıdır.

Havalimanından veya otelden. Tüm ulaşım hizmetlerinizi karşılıyoruz. 0 553 972 08 16