Maritim Pine Beach Resort Antalya Havalimanı transfer

Antalya Havalimanı taksi ücreti ne kadar. Maritim Pine Beach Resort taksi transfer hizmetleri. Antalya Havalimanı hemen rezervasyon. Havalimanında ödeme.

16Eyl '18

Maritim Pine Beach Resort Antalya Havalimanı transfer

Maritim Pine Beach Resort içinde bir çok hizmete ulabilirsiniz. Araç kiralama, hamam, resepsiyon hizmeti, güzellik salonu, emanet kasası gibi hizmetlerin bilgi ve detaylarını resepsiyon departmanında hizmet veren arkadaşlarımızdan edinebilirsiniz. Belek otellerinin transfer fiyatlarını karşılaştırın ve Maritim Pine Beach Resort için en ucuz transfer ücreti olan 100 TL için bizimle hemen iletişime geçiniz. Lütfen not ediniz; transfer rezervasyonunuzu seyahatinizden en geç 1 gün önce yaptırmanız tatilinizin konforu ve rahatı için iyi olacaktır.

Belek, kent merkezine 45+15 dakika, Antalya Havalimanı ise 45 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Maritim Pine Beach Resort, Antalya sahillerine komşu, mavi ile yeşilin buluşma noktasındadır.

Belek otelleri resmi ve dini bayramlar süresince hizmet vermektedir. Oda fiyatları farklılık gösterebilir. Belek size bir çok alternatif ile ev sahipliği yapacaktır. Kaputaş Plajı, Likya Yürüyüş Yolu, Saklıkent, Olimpos Antik Kenti, Alanya Teleferik, Davraz Kayak Merkezi, Alanya Damlataş Mağarası, Karain Mağarası, Antalya Hayvanat Bahçesi, Patara Antik Kenti, Antalya Minicity, Antalya Teleferik, Olimpos Teleferik, Yalan Dünya Mağarası, Land of Legends Tema Park ve Oymapınar Baraj Gölü Antalya tatilinizi daha da güzelleştirecek olan yerlerdir. Belek otellerinde tatil otelleri, balayı otelleri, toplantı ve seminer otelleri ve doğa ile içiçe olan oteller bulunmaktadır. Tüm konseptler farklı fiyat ve şartlara bağlı olarak sunulmaktadır. Gerekli şartlar ve bilgi için lütfen Maritim Pine Beach Resort internet sayfasını ziyaret ediniz. Otel ulaşımı ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı şirketimiz karşılayabilir ve size en kaliteli hizmeti verebilir.

Maritim Pine Beach Resort transfer taleplerinizi sadece arayarak değil WhatsAPP üzerinden mesaj göndererek de yapabilirsiniz (0 553 972 08 16).