Magic Life Water World Imperial Antalya Havalimanı taksi

Antalya Havalimanı Magic Life Water World Imperial ne kadar sürer. Antalya Havalimanı hemen rezervasyon. Havalimanında ödeme. Magic Life Water World Imperial ulaşım ve taşıma hizmetleri.

16Eyl '18

Magic Life Water World Imperial Antalya Havalimanı taksi

Akdeniz’in muhteşem güzelliği herkesin ilgisini çekmekte ve tadına doyulmaz bir tatil geçirmeniz için tüm olanaklara sahiptir. Magic Life Water World Imperial sizi Akdeniz misafirperverleği ile konuk etmekten mutluluk duyacaktır. Magic Life Water World Imperial ulaşımı için uygun transfer fiyatları ile misafirlerimiz için hem ekonomik hem de konforlu hizmet sağlıyoruz. Havalimanından veya otellerden ulaşım için hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Belek, kent merkezine 45+15 dakika, Antalya Havalimanı ise 45 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Magic Life Water World Imperial, Antalya sahillerine komşu, mavi ile yeşilin buluşma noktasındadır.

Belek tatili için yaz sezonu için farklı, kış sezonu için farklı konsept ve fiyatlandırması vardır. Belek otelleri kalitelerinden ödün vermeden hizmet sunmaktadır. Belek otelleri konukseverliğin tüm özelliklerini yansıtan ve konuklarımızın otellerinden yüzde yüz mutlu olarak ayrılmalarını sağlayacak, özenle hazırlanan konseptlerle konuklarımıza hizmet vermektedir.

Antalya Havalimanı transfer hizmeti mi arıyorsunuz ? Bizi hemen arayın! 0 553 972 08 16.