Lyra Resort Hotel Antalya Havalimanı transfer

Lyra Resort Hotel ulaşım ve taşıma hizmetleri. Antalya Havalimanı ekonomik ve ucuz taksi transfer. Antalya Havalimanı taksi ücreti ne kadar.

18Eyl '18

Lyra Resort Hotel Antalya Havalimanı transfer

Akdeniz’in muhteşem güzelliği herkesin ilgisini çekmekte ve tadına doyulmaz bir tatil geçirmeniz için tüm olanaklara sahiptir. Lyra Resort Hotel sizi Akdeniz misafirperverleği ile konuk etmekten mutluluk duyacaktır. Lyra Resort Hotel transferi fiyatları ve detayları için lütfen iletişim formunu kullanınız veya iletişim sayfasında bulunan telefon numaraları ile iletişime geçiniz. Lyra Resort Hotel çarşaf ve havlu değişim günleri için lütfen resepsiyon görevlisinden bilgi alınız. Lütfen not ediniz. Lyra Resort Hotel hizmetlerinden bazıları ücrete dahil bazıları için ücretlendirme yapılmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen ilgili personel ile görüşünüz.

Antalya Havalimanı ile Lyra Resort Hotel arası taksi transfer süresi ortalama 75 dakika sürmektedir. Havalimanı transferi süresince lütfen emniyet kemerinizi takınız.

Kızılağaç bölgesinde, bir çok eğlence ve aktivite imkanı vardır. Aqua parklar, tarihi yerler, milli parklar, su sporları aktiviteleri, gezilecek bir çok tarihi ve modern yapılar ve alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Kızılağaç bölgesi otogarları otellere oldukça yakın veya kolay ulaşılabilir konumdadır. Örneğin Kızılağaç otogarına en uzak Kızılağaç otelinden ulaşım süresi ortalama 30 dakikadır.

Kızılağaç size bir çok alternatif ile ev sahipliği yapacaktır. Kaputaş Plajı, Likya Yürüyüş Yolu, Saklıkent, Olimpos Antik Kenti, Alanya Teleferik, Davraz Kayak Merkezi, Alanya Damlataş Mağarası, Karain Mağarası, Antalya Hayvanat Bahçesi, Patara Antik Kenti, Antalya Minicity, Antalya Teleferik, Olimpos Teleferik, Yalan Dünya Mağarası, Land of Legends Tema Park ve Oymapınar Baraj Gölü Antalya tatilinizi daha da güzelleştirecek olan yerlerdir. Antalya şehrinde bir çok antik dönemden kalma şehir ve yapılar bulunmaktadır. Side Antik Kenti, Olimpos Antik Kenti, Perge Antik Kenti ve Patara Antik Kenti bu antik kentlere örnek gösterilebilir. Kızılağaç bölgesinde ziyaret edebileceğiniz ve keyif alacağınız diğer yerler ise; Antalya Müzesi, Oyuncak Müzesi, Ters Ev, Deniz Biyolojisi Müzesi, Düdensuyu Mağarası, Antalya Kum Heykel Müzesi, Alanya Dim Mağarası, Alanya Kalesi, Side Antik Kent, Aspendos Antik Tiyatrosu, Perge Antik Tiyatrosu, Manavgat Şelalesi, Termesos Antik Şehri, Yanartaş, Su Kayağı Parkı, Yunus Balığı Parkı ve Havuzu ve Aqualand Su Parkı yerlerini ziyaret edebilirsiniz.

Lyra Resort Hotel transferinizi riske atmayın. İddalıyız. Hemen arayın 0 553 972 08 16.