Limak Lara de Luxe Hotel Taksi

Antalya Limak Lara de Luxe Hotel ulaşım. Limak Lara de Luxe Hotel ulaşım ve taşıma hizmetleri. Limak Lara de Luxe Hotel taksi transfer hizmetleri.

17Eyl '18

Limak Lara de Luxe Hotel Taksi

Kundu otellerinin transfer fiyatlarını karşılaştırın ve Limak Lara de Luxe Hotel için en ucuz transfer ücreti olan 70 TL için bizimle hemen iletişime geçiniz. Lütfen not ediniz; transfer rezervasyonunuzu seyahatinizden en geç 1 gün önce yaptırmanız tatilinizin konforu ve rahatı için iyi olacaktır. Lütfen not ediniz. Limak Lara de Luxe Hotel hizmetlerinden bazıları ücrete dahil bazıları için ücretlendirme yapılmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen ilgili personel ile görüşünüz. Limak Lara de Luxe Hotel misafir puanlamaları için internet üzerinde bir çok internet sitesi bulunmaktadır. Limak Lara de Luxe Hotel için verilmiş olan ziyaretçi puanlamaları için lütfen internet üzerinden arama yapınız. Limak Lara de Luxe Hotel çarşaf ve havlu değişim günleri için lütfen resepsiyon görevlisinden bilgi alınız.

Kundu, kent merkezine 30+15 dakika, Antalya Havalimanı ise 30 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Limak Lara de Luxe Hotel, Antalya sahillerine komşu, mavi ile yeşilin buluşma noktasındadır.

Antalya şehrinde bir çok şelale, nehir, çay ve doğal mağara oluşumlarını ziyaret edebilirsiniz. Manavgat çayı ve Alanya Dim Mağarası bunlara en güzel örnektir. Kundu tatil yöresinde ihtiyaç duyabilieceğiniz Binek araç, Minivan, Minibüs ve otobüs taleplerini karşılayabilir ve operasyonunu yapabiliriz. Kundu otelleri konukseverliğin tüm özelliklerini yansıtan ve konuklarımızın otellerinden yüzde yüz mutlu olarak ayrılmalarını sağlayacak, özenle hazırlanan konseptlerle konuklarımıza hizmet vermektedir. Kundu bölgesinden Antalya merkezine gitmek için belirlenmiş zamanlarda toplu taşıma aracı bulabilirsiniz. Kundu otelleri, Akdeniz sahilinin kristal görünümlü denizine sıfır konumda olduğu gibi şehir merkezinde inşa edilmiş oteller ile de tatil hizmeti vermektedir.

Limak Lara de Luxe Hotel transfer için araç mı arıyorsunuz ? Bizi şimdi arayın! 0 553 972 08 16.