Limak Atlantis Hotel Taksi Ulaşım

Limak Atlantis Hotel, Belek minibüs ve taksi transfer. Limak Atlantis Hotel Antalya Havalimanı arası ulaşım. Antalya Havalimanı Belek arası kaç KM.

16Eyl '18

Limak Atlantis Hotel Taksi Ulaşım

Belek otellerinin transfer fiyatlarını karşılaştırın ve Limak Atlantis Hotel için en ucuz transfer ücreti olan 100 TL için bizimle hemen iletişime geçiniz. Lütfen not ediniz; transfer rezervasyonunuzu seyahatinizden en geç 1 gün önce yaptırmanız tatilinizin konforu ve rahatı için iyi olacaktır. Limak Atlantis Hotel bünyesinde veya çevresinde eğlence aktiviteleri, gezilecek yerler, alışveriş yerleri, park ve oyun alanları, havuz ve daha bir çok aktiviteler ile keyifli bir tatil deneyimi vaat etmektedir.

Belek, kent merkezine 45+15 dakika, Antalya Havalimanı ise 45 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Limak Atlantis Hotel, Antalya sahillerine komşu, mavi ile yeşilin buluşma noktasındadır.

Belek bölgesinde tatil yaparken şu yerleri ziyaret etmeden gitmeniz büyük bir kayıp olacaktır. Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Antalya Akvaryum, Köprülü Kanyon Rafting merkezi, Yivli Minare, Atatürk Evi Müzesi, Karaalioğlu Parkı bunlardan bazılarıdır. Belek bölgesi otellerinde sunulan hizmet ve konseptler tarihler ve mevsimler arasında farklılık gösterebilir. Belek otelleri konukseverliğin tüm özelliklerini yansıtan ve konuklarımızın otellerinden yüzde yüz mutlu olarak ayrılmalarını sağlayacak, özenle hazırlanan konseptlerle konuklarımıza hizmet vermektedir.

En ekonomik transfer fiyatları. Hemen arayın 0 553 972 08 16