Leodikya Resort Hotel, Okurcalar transfer

Antalya taşımacılık ve transfer firması. Antalya Havalimanı taksi ücreti ne kadar. Antalya Leodikya Resort Hotel ulaşım.

18Eyl '18

Leodikya Resort Hotel, Okurcalar transfer

Leodikya Resort Hotel yakın sahilinde tüm plaj ve eğlence aktiviteleri sizlere unutulmaz bir tatil anısı yaşatacaktır. Deniz keyfiniz eziyete dönüşmesin. Antalya şehrinde yazları oldukça sıcak geçmektedir. Bu nedenle eğer alışık değilseniz güneş kremi edinin. Bu sizin daha keyifli bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır. Leodikya Resort Hotel, sağlamış olduğu ücretli hizmetlerden daha fazlasını ücretsiz olarak sağlamaktadır. Okurcalar otellerinin transfer fiyatlarını karşılaştırın ve Leodikya Resort Hotel için en ucuz transfer ücreti olan 200 TL için bizimle hemen iletişime geçiniz. Lütfen not ediniz; transfer rezervasyonunuzu seyahatinizden en geç 1 gün önce yaptırmanız tatilinizin konforu ve rahatı için iyi olacaktır. Leodikya Resort Hotel ile tatil, huzurlu vakit geçirmenizi, mükemmel servis eşliğinde güneşin tadına varıp, evinize unutulmaz anılarla dönmenizi sağlar.

Leodikya Resort Hotel ile Antalya Havalimanı ulaşım süresi trafik yoğunluğuna bağlı olarak ortalama 100 dakika sürmektedir. Yoğun sezon nedeniyle bazı tarihlerde (örneğin bayram veya resmi tatil) araç trafiği oldukça yoğun olmaktadır.

Antalya ziyaretinizde, eğer şanslı iseniz bir çok festival tanışabilir veya tatil planlamanızı bu festivallere göre yapabilirsiniz. Color Splash, Gastronomi, Salsa konularında festivaller düzenlenmekte ve bu festivallere dünyadan bir çok ülke katılmaktadır. Okurcalar bölgesinde, bir çok eğlence ve aktivite imkanı vardır. Aqua parklar, tarihi yerler, milli parklar, su sporları aktiviteleri, gezilecek bir çok tarihi ve modern yapılar ve alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Pansiyon seçenekleri fiyatlara ve sezona bağlı olarak değişebildiği gibi servis kalitesi de farklılık göstermektedir. Okurcalar otelleri, Akdeniz sahilinin kristal görünümlü denizine sıfır konumda olduğu gibi şehir merkezinde inşa edilmiş oteller ile de tatil hizmeti vermektedir. Okurcalar otelleri konukseverliğin tüm özelliklerini yansıtan ve konuklarımızın otellerinden yüzde yüz mutlu olarak ayrılmalarını sağlayacak, özenle hazırlanan konseptlerle konuklarımıza hizmet vermektedir.

Yerinizi şimdi ayırtın! Telefon ve WhatsAPP no 0 553 972 08 16.