Kundu Sherwood Breezes Resort Hotel taksi

Kundu tatil bölgesi taksi transfer. Antalya Havalimanı Sherwood Breezes Resort Hotel ne kadar sürer. Sherwood Breezes Resort Hotel ulaşım ve taşıma hizmetleri.

17Eyl '18

Kundu Sherwood Breezes Resort Hotel taksi

Sherwood Breezes Resort Hotel misafir puanlamaları için internet üzerinde bir çok internet sitesi bulunmaktadır. Sherwood Breezes Resort Hotel için verilmiş olan ziyaretçi puanlamaları için lütfen internet üzerinden arama yapınız. Lütfen not ediniz. Sherwood Breezes Resort Hotel hizmetlerinden bazıları ücrete dahil bazıları için ücretlendirme yapılmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen ilgili personel ile görüşünüz. Akdeniz’in muhteşem güzelliği herkesin ilgisini çekmekte ve tadına doyulmaz bir tatil geçirmeniz için tüm olanaklara sahiptir. Sherwood Breezes Resort Hotel sizi Akdeniz misafirperverleği ile konuk etmekten mutluluk duyacaktır. Kundu tatil bölgesinde eğlence ve vakit geçirebileceğiniz mekanlar bulunmaktadır. Ayrıca çarşı merkezinde dolaşarak vakit geçirebilir ve harika yerler keşfedebilirsiniz.

Sherwood Breezes Resort Hotel, Antalya Havalimanı transfer süresini 30 dakika olarak belirtmiş olsak da, lütfen check-in işlemleri için veya güvenlik kontrolü için de belirsiz bir süre geçeceğini hesaplayınız.

Antalya şehrinde bir çok şelale, nehir, çay ve doğal mağara oluşumlarını ziyaret edebilirsiniz. Manavgat çayı ve Alanya Dim Mağarası bunlara en güzel örnektir. Kundu tatili yaparken şu yerleri ziyaret etmeden gitmeniz büyük bir kayıp olacaktır. Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Antalya Akvaryum, Köprülü Kanyon Rafting merkezi, Yivli Minare, Atatürk Evi Müzesi, Karaalioğlu Parkı bunlardan bazılarıdır. Antalya her ne kadar denizi, plajı ve doğasıyla sizi mest etmeye yetecek olsa da, Kundu gece hayatı oldukça hareketlidir. Neredeyse tüm tatil merkezlerinde disko, gece kulübü ve eğlence mekanları bulunmaktadır. Pansiyon seçenekleri fiyatlara ve sezona bağlı olarak değişebildiği gibi servis kalitesi de farklılık göstermektedir. Antalya kıyı şeridinde bir çok plaj bulunmaktadır ve bunların çoğu halka açık ve ücretsizdir. Alanya Kleopatra Plajı, İncekum Plajı, Lara Plajı ve Konyaaltı Plajı, eğer güneşlenmeyi seviyorsanız kesinlikle ziyaret etmeniz gereken plajlardır.

Sherwood Breezes Resort Hotel transfer için araç mı arıyorsunuz ? Bizi şimdi arayın! 0 553 972 08 16.