Kızılağaç Club Turan Prince World Hotel ulaşım

Antalya Havalimanı Minibüs, Otobüs ve VIP transfer. Antalya taşımacılık ve transfer firması. Antalya Havalimanı hemen rezervasyon. Havalimanında ödeme.

18Eyl '18

Kızılağaç Club Turan Prince World Hotel ulaşım

Club Turan Prince World Hotel bir çok eğlence hizmetinin merkezinde bulunmaktadır. Club Turan Prince World Hotel ve Kızılağaç bölgesindeki görülecek yerler ve ziyaret edilebilecek yerler için otel resepsiyonundan yardım alabilirsiniz. Yaz ve kış sezonu boyunca yerli ve yabancı misafileri ağırlayan Club Turan Prince World Hotel, her tatil sezonunda yeni bir hizmet anlayışıyla, daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır. Club Turan Prince World Hotel yakın sahilinde tüm plaj ve eğlence aktiviteleri sizlere unutulmaz bir tatil anısı yaşatacaktır. Deniz keyfiniz eziyete dönüşmesin. Antalya şehrinde yazları oldukça sıcak geçmektedir. Bu nedenle eğer alışık değilseniz güneş kremi edinin. Bu sizin daha keyifli bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır. Kızılağaç tatiliniz için sabırsızlandığınızı biliyoruz. Fakat dikkatli olmakta fayda var. Yaz döneminde aşırı sıcaklar nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Bu nedenle güneşe çıkarken kendinizi ve sevdiklerinizi korumakta fayda var.

Antalya Havalimanı güvenlik kontrolü ve sezon yoğunluğu nedeniyle bir dönem de olsa aşırı yoğunluk yaşanabiliyor. Bu durumdan mağduriyet yaşamamak için lütfen önlem alınız. Alınış saatinizi en az 15dakika erken için ayarlayınız.

Kızılağaç bölgesinden Antalya merkezine gitmek için belirlenmiş zamanlarda toplu taşıma aracı bulabilirsiniz. Antalya her ne kadar denizi, plajı ve doğasıyla sizi mest etmeye yetecek olsa da, Kızılağaç gece hayatı oldukça hareketlidir. Neredeyse tüm tatil merkezlerinde disko, gece kulübü ve eğlence mekanları bulunmaktadır.

Antalya tatilinizde eğer deniz keyfinize bir süreliğine de olsa mola vermek isterseniz, şehir merkezinde bir çok AVM bulunmaktadır. Bir çok marka ve mağaza ile beklentinizin üstünde bir deneyim ve alışveriş keyfi yaşayacağınıza eminiz. Terra City, Deepo, Mall of Antalya, Özdilek AVM, Shemall, Agora AVM bazı büyük alışveriş merkezleridir. Antalya şehrinde bir çok şelale, nehir, çay ve doğal mağara oluşumlarını ziyaret edebilirsiniz. Manavgat çayı ve Alanya Dim Mağarası bunlara en güzel örnektir. Kızılağaç otelleri, Akdeniz sahilinin kristal görünümlü denizine sıfır konumda olduğu gibi şehir merkezinde inşa edilmiş oteller ile de tatil hizmeti vermektedir.

Antalya Havalimanı minibüs, otobüs, midibüs ve VIP araç taleplerini karşılıyoruz. 0 553 972 08 16 nolu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.