Kempinski Hotel The Dome Taksi

Kempinski Hotel The Dome taksi transfer hizmetleri. Kempinski Hotel The Dome Antalya Havalimanı arası ulaşım. Antalya Havalimanı Kempinski Hotel The Dome taksi transfer.

16Eyl '18

Kempinski Hotel The Dome Taksi

Kempinski Hotel The Dome bünyesinde veya çevresinde eğlence aktiviteleri, gezilecek yerler, alışveriş yerleri, park ve oyun alanları, havuz ve daha bir çok aktiviteler ile keyifli bir tatil deneyimi vaat etmektedir. Yaz sezonunun belirli tarihlerinde de farklı fiyatlandırma yapılabilir. Kempinski Hotel The Dome konsept ve hizmet detaylarını otelin internet sayfasında bulabilir ve ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.Oda detay ve fiyat bilgisi için lütfen Kempinski Hotel The Dome web sitesini veya Kempinski Hotel The Dome telefonunu arayak bilgi alınız. Kempinski Hotel The Dome internet sayfasının dışında diğer tatil siteleri de size bilgiler verebilir. Tatilinizden memnun olmanız için Kempinski Hotel The Dome tüm imkanlar sağlanmaya çalışılmıştır. Belek bolgesinde misafirlerin tatillerinden memnun kalmaları tüm otel çalışanları için önceliklidir. Güleryüzlü hizmet ve konforlu bir tatil için tüm çalışanlar ellerinden geleni yapacaklardır.

Kempinski Hotel The Dome, Antalya Havalimanı transfer süresi 45 dakikadır. Lütfen not ediniz. Sezon ve mesai yoğunluğu nedeniyle Antalya Havalimanı ulaşım süresi biraz daha uzayabilir.

Belek bölgesinde sahillerinin bir çok ödülleri bulunmaktadır. Yeşil yıldız, Green key, beyaz yıldız ve mavi bayraklı sahile sahip oteller bulunmaktadır. Pansiyon seçenekleri fiyatlara ve sezona bağlı olarak değişebildiği gibi servis kalitesi de farklılık göstermektedir. Belek bölgesi otellerinde bazı tarihler arasında zorunlu gece konaklama mecburiyeti vardır. Örneğin; belirli tarihler arasında 3 gece minimum konaklama gibi şartlar aranmaktadır.

En ekonomik transfer fiyatları. Hemen arayın 0 553 972 08 16.