Justiniano Club Ulaşım

Justiniano Club taksi transfer hizmetleri. Antalya Justiniano Club ulaşım. Justiniano Club Antalya Havalimanı arası ulaşım.

18Eyl '18

Justiniano Club Ulaşım

Justiniano Club alışveriş, eğlence ve tarihi yerlere yakınlığı ile oldukça cazip bir konumdadır. Tatilinizi sonlandırmakta zorlanacağınızı biliyoruz fakat Justiniano Club bir sonraki ziyaretinizde sizler için yine hizmet vermeye devam edecektir. Okurcalar tatil bölgesinde eğlence ve vakit geçirebileceğiniz mekanlar bulunmaktadır. Ayrıca çarşı merkezinde dolaşarak vakit geçirebilir ve harika yerler keşfedebilirsiniz. Yaz ve kış sezonu boyunca yerli ve yabancı misafileri ağırlayan Justiniano Club, her tatil sezonunda yeni bir hizmet anlayışıyla, daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır. Justiniano Club bir çok eğlence hizmetinin merkezinde bulunmaktadır. Justiniano Club ve Okurcalar bölgesindeki görülecek yerler ve ziyaret edilebilecek yerler için otel resepsiyonundan yardım alabilirsiniz.

Okurcalar, kent merkezine 100+15 dakika, Antalya Havalimanı ise 100 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Justiniano Club, Antalya sahillerine komşu, mavi ile yeşilin buluşma noktasındadır.

Okurcalar bölgesi otellerinde sunulan hizmet ve konseptler tarihler ve mevsimler arasında farklılık gösterebilir. Antalya şehrinde bir çok şelale, nehir, çay ve doğal mağara oluşumlarını ziyaret edebilirsiniz. Manavgat çayı ve Alanya Dim Mağarası bunlara en güzel örnektir. Okurcalar tatili için yaz sezonu için farklı, kış sezonu için farklı konsept ve fiyatlandırması vardır. Okurcalar otelleri, Akdeniz sahilinin kristal görünümlü denizine sıfır konumda olduğu gibi şehir merkezinde inşa edilmiş oteller ile de tatil hizmeti vermektedir. Okurcalar tatili yaparken şu yerleri ziyaret etmeden gitmeniz büyük bir kayıp olacaktır. Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Antalya Akvaryum, Köprülü Kanyon Rafting merkezi, Yivli Minare, Atatürk Evi Müzesi, Karaalioğlu Parkı bunlardan bazılarıdır.

Antalya Havalimanı taksi transfer hizmetleri için telefon veya WhatsAPP üzerinden şimdi iletişime geçin! 0 553 972 08 16