Jacaranda Beach Luxury Club Özel Otel Transferi

Antalya Havalimanı Belek arası kaç KM. Antalya Havalimanı Jacaranda Beach Luxury Club ne kadar sürer. Antalya Havalimanı Jacaranda Beach Luxury Club taksi transfer.

16Eyl '18

Jacaranda Beach Luxury Club Özel Otel Transferi

Akdeniz’in muhteşem güzelliği herkesin ilgisini çekmekte ve tadına doyulmaz bir tatil geçirmeniz için tüm olanaklara sahiptir. Jacaranda Beach Luxury Club sizi Akdeniz misafirperverleği ile konuk etmekten mutluluk duyacaktır. Belek otellerinin transfer fiyatlarını karşılaştırın ve Jacaranda Beach Luxury Club için en ucuz transfer ücreti olan 100 TL için bizimle hemen iletişime geçiniz. Lütfen not ediniz; transfer rezervasyonunuzu seyahatinizden en geç 1 gün önce yaptırmanız tatilinizin konforu ve rahatı için iyi olacaktır.

Belek, kent merkezine 45+15 dakika, Antalya Havalimanı ise 45 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Jacaranda Beach Luxury Club, Antalya sahillerine komşu, mavi ile yeşilin buluşma noktasındadır.

Belek tatili için yaz sezonu için farklı, kış sezonu için farklı konsept ve fiyatlandırması vardır. Belek bölgesi otellerinde bazı tarihler arasında zorunlu gece konaklama mecburiyeti vardır. Örneğin; belirli tarihler arasında 3 gece minimum konaklama gibi şartlar aranmaktadır. Belek size bir çok alternatif ile ev sahipliği yapacaktır. Kaputaş Plajı, Likya Yürüyüş Yolu, Saklıkent, Olimpos Antik Kenti, Alanya Teleferik, Davraz Kayak Merkezi, Alanya Damlataş Mağarası, Karain Mağarası, Antalya Hayvanat Bahçesi, Patara Antik Kenti, Antalya Minicity, Antalya Teleferik, Olimpos Teleferik, Yalan Dünya Mağarası, Land of Legends Tema Park ve Oymapınar Baraj Gölü Antalya tatilinizi daha da güzelleştirecek olan yerlerdir.

En ekonomik transfer fiyatları. Hemen arayın 0 553 972 08 16.