İletişim

Transfer Antalya Hizmetleri İletişim Bilgilerimiz

Tüm İstek ve Sorularınız için bize Ulaşabilirsiniz..

Lütfen bize Antalya transfer ile ilgili sorularınızı, yorum ve önerilerinizi göndermekten çekinmeyiniz. Bizimle, Antalya Transfer hizmeti ile ilgili her türlü konuda iletişime geçebilirsiniz. Sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağımızı şimdiden bilmenizi isteriz. Fiyatlarımızı incelemek isterseniz, lütfen “Transfer Fiyatları” sayfamızı ziyaret ediniz.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, Antalya Havalimanı Transferi için sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı belirtiriz. Rezervasyon ve diğer sorularınız için lütfen “Rezervasyon” sayfamızı ziyaret ediniz.

Adres: Transfer Antalya, Florya SK, Antalya

Telefon : +90 553 972 08 16
E-posta: 07transferantalya@GMAIL.com

WhatsAPP: +90 553 972 08 16
Viber : +90 553 972 08 16
Telegram: +90 553 972 08 16

+90 553 972 08 16

WhatsAPP – Viber – Telegram

Bize Ulaşın

Antalya özel transfer hizmetimiz kişiye özel olup, yanınızda farklı yolcular olmadan veya havalimanında diğer yolcuları beklemeden otelinize transfer edileceğiniz bir hizmettir. Ancak, sezonun bazı dönemlerinde aynı bölgeye giden ve aynı iniş saatinde olan uçaklar için Antalya Havalimanı’ndan servis hizmetimiz de açılmaktadır. Bunun için bizimle “İletişim” sayfasında bulunan telefon numaralarıyla irtibata geçebilirsiniz.

Antalya Özel Transfer hizmetinde farklı yolcular beklemeden, sadece sizin olduğunuz ve istediğiniz zaman kısa süreli ihtiyaç molası verebileceğiniz bir hizmettir.

Antalya Havalimanı Servis hizmeti ise aynı bölgelere giden yolcuların maaliyeti düşürmek amacıyla kullanacağı bir transfer hizmetidir. 2 farklı grubu birleştirerek aynı bölgeye transfer edilirsiniz fakat unutulmamalıdır ki, seyahat süresi 15dk-30dk arasında artmaktadır.

Antalya Transfer hizmetimiz sadece birkaç kişi için değil gruplar ve aileler için de kullanılabilir. Hizmetlerimiz arasında 13kişiye kadar yolcu kapasitesi olan transfer araçlarımızın olduğunu belirtmek isteriz. Antalya Havalimanı’nda minivan ve minibus türündeki araçlarla hizmet veriyoruz.

Hizmet türümüz; özel transfer, VIP araç transferleri ve havalimanı servis olarak ayrılmaktadır. Özel transfer hizmetimiz, normal dizayn araçlarımız ile kapıdan-kapıya olan transfer hizmetidir. VIP transfer hizmeti ise özel olarak dizayn edilmiş deri koltuk, TV ünitesi vb artıları olan araçlar ile sağlanmaktadır.