Hotel Delphin Botanik Platinum Özel Transfer

Antalya Havalimanı Minibüs, Otobüs ve VIP transfer. Antalya Havalimanı Hotel Delphin Botanik Platinum taksi transfer. Hotel Delphin Botanik Platinum taksi transfer hizmetleri.

18Eyl '18

Hotel Delphin Botanik Platinum Özel Transfer

Hotel Delphin Botanik Platinum alışveriş, eğlence ve tarihi yerlere yakınlığı ile oldukça cazip bir konumdadır. Tatilinizi sonlandırmakta zorlanacağınızı biliyoruz fakat Hotel Delphin Botanik Platinum bir sonraki ziyaretinizde sizler için yine hizmet vermeye devam edecektir. Okurcalar tatiliniz için sabırsızlandığınızı biliyoruz. Fakat dikkatli olmakta fayda var. Yaz döneminde aşırı sıcaklar nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Bu nedenle güneşe çıkarken kendinizi ve sevdiklerinizi korumakta fayda var. Hotel Delphin Botanik Platinum misafir puanlamaları için internet üzerinde bir çok internet sitesi bulunmaktadır. Hotel Delphin Botanik Platinum için verilmiş olan ziyaretçi puanlamaları için lütfen internet üzerinden arama yapınız. Hotel Delphin Botanik Platinum çarşaf ve havlu değişim günleri için lütfen resepsiyon görevlisinden bilgi alınız.

Okurcalar, kent merkezine 100+15 dakika, Antalya Havalimanı ise 100 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Hotel Delphin Botanik Platinum, Antalya sahillerine komşu, mavi ile yeşilin buluşma noktasındadır.

Okurcalar size bir çok alternatif ile ev sahipliği yapacaktır. Kaputaş Plajı, Likya Yürüyüş Yolu, Saklıkent, Olimpos Antik Kenti, Alanya Teleferik, Davraz Kayak Merkezi, Alanya Damlataş Mağarası, Karain Mağarası, Antalya Hayvanat Bahçesi, Patara Antik Kenti, Antalya Minicity, Antalya Teleferik, Olimpos Teleferik, Yalan Dünya Mağarası, Land of Legends Tema Park ve Oymapınar Baraj Gölü Antalya tatilinizi daha da güzelleştirecek olan yerlerdir. Antalya şehrinde dağ ve nehir gezintileri yapabileceğiniz gibi, eğer isterseniz tekne turları ile Antalya güzelliklerini deniz üzerinde de seyredebilirsiniz. Okurcalar otellerinde tatil otelleri, balayı otelleri, toplantı ve seminer otelleri ve doğa ile içiçe olan oteller bulunmaktadır. Tüm konseptler farklı fiyat ve şartlara bağlı olarak sunulmaktadır. Gerekli şartlar ve bilgi için lütfen Hotel Delphin Botanik Platinum internet sayfasını ziyaret ediniz. Otel ulaşımı ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı şirketimiz karşılayabilir ve size en kaliteli hizmeti verebilir. Okurcalar otelleri resmi ve dini bayramlar süresince hizmet vermektedir. Oda fiyatları farklılık gösterebilir. Okurcalar otellerinde bazı tarihler arasında zorunlu gece konaklama mecburiyeti vardır. Örneğin; belirli tarihler arasında 3 gece minimum konaklama gibi şartlar aranmaktadır.

Okurcalar için tüm transfer ve ulaşım talepleri için bizi arayabilirsiniz. 0 553 972 08 16