Gypsophila Holiday Village Özel Transfer

Okurcalar tatil bölgesi taksi transfer. Okurcalar özel taksi ve paylaşımlı servis. Antalya Havalimanı Minibüs, Otobüs ve VIP transfer.

18Eyl '18

Gypsophila Holiday Village Özel Transfer

Akdeniz’in muhteşem güzelliği herkesin ilgisini çekmekte ve tadına doyulmaz bir tatil geçirmeniz için tüm olanaklara sahiptir. Gypsophila Holiday Village sizi Akdeniz misafirperverleği ile konuk etmekten mutluluk duyacaktır. Okurcalar otellerinin transfer fiyatlarını karşılaştırın ve Gypsophila Holiday Village için en ucuz transfer ücreti olan 200 TL için bizimle hemen iletişime geçiniz. Lütfen not ediniz; transfer rezervasyonunuzu seyahatinizden en geç 1 gün önce yaptırmanız tatilinizin konforu ve rahatı için iyi olacaktır. Gypsophila Holiday Village çarşaf ve havlu değişim günleri için lütfen resepsiyon görevlisinden bilgi alınız. Gypsophila Holiday Village bünyesinde veya çevresinde eğlence aktiviteleri, gezilecek yerler, alışveriş yerleri, park ve oyun alanları, havuz ve daha bir çok aktiviteler ile keyifli bir tatil deneyimi vaat etmektedir.

Antalya Havalimanı ile Gypsophila Holiday Village arası taksi transfer süresi ortalama 100 dakika sürmektedir. Havalimanı transferi süresince lütfen emniyet kemerinizi takınız.

Okurcalar bölgesi otelleri, misafirlerine her şey dâhil, yarım pansiyon, oda+kahvaltı gibi servis seçenekleri sunmaktadır. Antalya şehrinde dağ ve nehir gezintileri yapabileceğiniz gibi, eğer isterseniz tekne turları ile Antalya güzelliklerini deniz üzerinde de seyredebilirsiniz. Okurcalar otellerinde tatil otelleri, balayı otelleri, toplantı ve seminer otelleri ve doğa ile içiçe olan oteller bulunmaktadır. Tüm konseptler farklı fiyat ve şartlara bağlı olarak sunulmaktadır. Gerekli şartlar ve bilgi için lütfen Gypsophila Holiday Village internet sayfasını ziyaret ediniz. Otel ulaşımı ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı şirketimiz karşılayabilir ve size en kaliteli hizmeti verebilir. Okurcalar bölgesinde ziyaret edebileceğiniz ve keyif alacağınız diğer yerler ise; Antalya Müzesi, Oyuncak Müzesi, Ters Ev, Deniz Biyolojisi Müzesi, Düdensuyu Mağarası, Antalya Kum Heykel Müzesi, Alanya Dim Mağarası, Alanya Kalesi, Side Antik Kent, Aspendos Antik Tiyatrosu, Perge Antik Tiyatrosu, Manavgat Şelalesi, Termesos Antik Şehri, Yanartaş, Su Kayağı Parkı, Yunus Balığı Parkı ve Havuzu ve Aqualand Su Parkı yerlerini ziyaret edebilirsiniz. Antalya Roma ve Helenistik dönemin kalıntılarını bulundurmakla birlikte Selçuklu ve Osmanlı İmparatorluklarına da ev sahipliği yapmıştır.

Antalya Havalimanı minibüs, otobüs, midibüs ve VIP araç taleplerini karşılıyoruz. 0 553 972 08 16 nolu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.