Green Max Hotel Antalya Havalimanı taksi

Antalya Havalimanı özel ve VIP transfer hizmetleri. Green Max Hotel, Belek minibüs ve taksi transfer. Antalya Havalimanı taksi ücreti ne kadar.

16Eyl '18

Green Max Hotel Antalya Havalimanı taksi

Akdeniz’in muhteşem güzelliği herkesin ilgisini çekmekte ve tadına doyulmaz bir tatil geçirmeniz için tüm olanaklara sahiptir. Green Max Hotel sizi Akdeniz misafirperverleği ile konuk etmekten mutluluk duyacaktır. Green Max Hotel, bünyesinde bir çok lezzete ev sahipliği yapan restoran, bar, resepsiyon hizmeti ve havuzu ile misafirlerinin memnuniyeti için hizmet vermektedir. Tatiliniz süresince kaliteli zaman geçirmek için dinlenme ve gezinti vakitlerini ayarlamanızı tavsiye ediyoruz.

Antalya Havalimanı ile Green Max Hotel arası taksi transfer süresi ortalama 45 dakika sürmektedir. Havalimanı transferi süresince lütfen emniyet kemerinizi takınız.

Belek otellerinde tatil otelleri, balayı otelleri, toplantı ve seminer otelleri ve doğa ile içiçe olan oteller bulunmaktadır. Tüm konseptler farklı fiyat ve şartlara bağlı olarak sunulmaktadır. Gerekli şartlar ve bilgi için lütfen Green Max Hotel internet sayfasını ziyaret ediniz. Otel ulaşımı ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı şirketimiz karşılayabilir ve size en kaliteli hizmeti verebilir. Belek tatili için yaz sezonu için farklı, kış sezonu için farklı konsept ve fiyatlandırması vardır. Belek size bir çok alternatif ile ev sahipliği yapacaktır. Kaputaş Plajı, Likya Yürüyüş Yolu, Saklıkent, Olimpos Antik Kenti, Alanya Teleferik, Davraz Kayak Merkezi, Alanya Damlataş Mağarası, Karain Mağarası, Antalya Hayvanat Bahçesi, Patara Antik Kenti, Antalya Minicity, Antalya Teleferik, Olimpos Teleferik, Yalan Dünya Mağarası, Land of Legends Tema Park ve Oymapınar Baraj Gölü Antalya tatilinizi daha da güzelleştirecek olan yerlerdir.

Green Max Hotel transfer taleplerinizi sadece arayarak değil WhatsAPP üzerinden mesaj göndererek de yapabilirsiniz. 0 553 972 08 16