Gloria Verde Resort Hotel Antalya Havalimanı transfer

Belek tatil bölgesi taksi transfer. Antalya Havalimanı Belek arası kaç KM. Antalya Havalimanı taksi ücreti ne kadar.

16Eyl '18

Gloria Verde Resort Hotel Antalya Havalimanı transfer

Akdeniz’in muhteşem güzelliği herkesin ilgisini çekmekte ve tadına doyulmaz bir tatil geçirmeniz için tüm olanaklara sahiptir. Gloria Verde Resort Hotel sizi Akdeniz misafirperverleği ile konuk etmekten mutluluk duyacaktır. Belek otellerinin transfer fiyatlarını karşılaştırın ve Gloria Verde Resort Hotel için en ucuz transfer ücreti olan 100 TL için bizimle hemen iletişime geçiniz. Lütfen not ediniz; transfer rezervasyonunuzu seyahatinizden en geç 1 gün önce yaptırmanız tatilinizin konforu ve rahatı için iyi olacaktır.

Belek, kent merkezine 45+15 dakika, Antalya Havalimanı ise 45 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Gloria Verde Resort Hotel, Antalya sahillerine komşu, mavi ile yeşilin buluşma noktasındadır.

Belek bölgesinde ziyaret edebileceğiniz ve keyif alacağınız diğer yerler ise; Antalya Müzesi, Oyuncak Müzesi, Ters Ev, Deniz Biyolojisi Müzesi, Düdensuyu Mağarası, Antalya Kum Heykel Müzesi, Alanya Dim Mağarası, Alanya Kalesi, Side Antik Kent, Aspendos Antik Tiyatrosu, Perge Antik Tiyatrosu, Manavgat Şelalesi, Termesos Antik Şehri, Yanartaş, Su Kayağı Parkı, Yunus Balığı Parkı ve Havuzu ve Aqualand Su Parkı yerlerini ziyaret edebilirsiniz. Pansiyon seçenekleri fiyatlara ve sezona bağlı olarak değişebildiği gibi servis kalitesi de farklılık göstermektedir. Belek otelleri konukseverliğin tüm özelliklerini yansıtan ve konuklarımızın otellerinden yüzde yüz mutlu olarak ayrılmalarını sağlayacak, özenle hazırlanan konseptlerle konuklarımıza hizmet vermektedir.

Gloria Verde Resort Hotel transferinizi riske atmayın. İddalıyız. Hemen arayın 0 553 972 08 16.