Gloria Sport Resort Antalya Havalimanı transfer

Antalya Havalimanı Gloria Sport Resort taksi transfer. Antalya Havalimanı taksi ücreti ne kadar. Antalya Havalimanı hemen rezervasyon. Havalimanında ödeme.

16Eyl '18

Gloria Sport Resort Antalya Havalimanı transfer

Gloria Sport Resort transferi fiyatları ve detayları için lütfen iletişim formunu kullanınız veya iletişim sayfasında bulunan telefon numaraları ile iletişime geçiniz. Gloria Sport Resort bünyesinde veya çevresinde eğlence aktiviteleri, gezilecek yerler, alışveriş yerleri, park ve oyun alanları, havuz ve daha bir çok aktiviteler ile keyifli bir tatil deneyimi vaat etmektedir.

Gloria Sport Resort ile Antalya Havalimanı ulaşım süresi trafik yoğunluğuna bağlı olarak ortalama 45 dakika sürmektedir. Yoğun sezon nedeniyle bazı tarihlerde (örneğin bayram veya resmi tatil) araç trafiği oldukça yoğun olmaktadır.

Belek bölgesi otellerinde sunulan hizmet ve konseptler tarihler ve mevsimler arasında farklılık gösterebilir. Belek tatili için yaz sezonu için farklı, kış sezonu için farklı konsept ve fiyatlandırması vardır. Belek otelleri, Akdeniz sahilinin kristal görünümlü denizine sıfır konumda olduğu gibi şehir merkezinde inşa edilmiş oteller ile de tatil hizmeti vermektedir.

Gloria Sport Resort transfer taleplerinizi sadece arayarak değil WhatsAPP üzerinden mesaj göndererek de yapabilirsiniz. 0 553 972 08 16